7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Samir Semiz

Årsinkomst: Kolla Samirs lön anonymt

Personnummer: 19651123- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 23 november 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Samir Semiz

Förnamn: Samir

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Semiz

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-08

Gatuadress: Arkitekturgränd 15

Postnummer: 583 28

Postort: Linköping

Distrikt: Slaka

Församling: Lambohovs församling (058038)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Samir Semiz är en 60 årig man och bosatt på Arkitekturgränd 15 i Linköping. Hans bostad är en lägenhet på 240 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 132 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Samir Semiz?

Vad tjänar Samir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Samirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Samirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Arkitekturgränd 15

Latitud: 58.392193   |   Longitud: 15.584990

Registrerat på adressen


Arkitekturgränd 15
583 28 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Samir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Samir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Samirs bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 240 kvm

Byggår: 2021

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Samir har inga bolagsengagemang


Mer om Samir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 209 dagar)

Födelsedag

23 november (en måndag om 156 dagar)

Födelsedatum

1965-11-23 (en tisdag för 22 124 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 156 dagar (en fredag)

Samir Semiz är en 60 årig man och bosatt på Arkitekturgränd 15 i Linköping. Hans bostad är en lägenhet på 240 kvm . Han flyttade in på adressen den 8 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 132 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Samirs bostadsområde, på postnummer 583 28, är 273 853 kr per år och 2,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Samirs ingår. Samirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 133.

Förutom Samir bor också Damir Semiz på adressen. Där har han bott i 2 år och 170 dagar sedan han först registrerades där den 1 januari 2024. Samir är gift med Biljana Semiz .

Samirs nästa födelsedag är om 156 dagar då han fyller 61 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 156 dagar (en fredag).

Samir har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Samir i Sverige Samir Mohibollah i Helsingborg, Samir Taha i Lidingö och Samir Färdig i Gävle.

Informationen om Samir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Samir Semiz