7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Antonio Fernando Pereira

Årsinkomst: Kolla Antonios lön anonymt

Personnummer: 19651224- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 24 december 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 17 januari

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Antonio Fernando Pereira

Förnamn: Antonio Fernando

Tilltalsnamn: Antonio

Efternamn: Pereira

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-26

Gatuadress: Amiralsgatan 27 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 211 55

Postort: Malmö

Distrikt: Möllevången

Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Antonio

Antonio Pereira är en 60 årig man och bosatt på Amiralsgatan 27 lgh 1002 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 271 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Antonio

Informationen om Antonio kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Antonio Pereira?

Vad tjänar Antonio?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Antonios
Kreditstatus?

Nyfiken på Antonios Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Amiralsgatan 27 lgh 1002

Latitud: 55.597445   |   Longitud: 13.010576

Registrerat på adressen


Amiralsgatan 27 lgh 1002
211 55 Malmö

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Antonio kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Antonio hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Antonios bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 79 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
ByNP AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,9 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0,9 0
La Noc AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0,2 −0,1

Mer om Antonio


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 212 dagar)

Födelsedag

24 december (en torsdag om 153 dagar)

Födelsedatum

1965-12-24 (en fredag för 22 127 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 153 dagar (en måndag)

Antonio Pereira är en 60 årig man och bosatt på Amiralsgatan 27 lgh 1002 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 271 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Antonios bostadsområde, på postnummer 211 55, är 369 167 kr per år och 4,02 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Antonios ingår. Antonios lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 100.

Antonio bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Antonio är inte gift.

Antonios nästa födelsedag är om 153 dagar då han fyller 61 år. Hans namnsdag är om 177 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 153 dagar (en måndag).

Antonio har 2 bolagsengagemang ( ByNP AB och La Noc AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Antonio i Sverige Antonio Toledano Book i Märsta, Antonio Hysén i Göteborg och Antonio Petersson Kvennefeldt i Alvesta.

Informationen om Antonio kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Antonio Pereira