7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Britt-Mari Monica Larsson
Årsinkomst: Kolla Britt-Maris lön anonymt
Personnummer: 19660119-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 19 januari 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Britt-Mari Monica Larsson
Förnamn: Britt-Mari Monica
Tilltalsnamn: Britt-Mari
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2002-03-29
Gatuadress: Emausgatan 7 B lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 733 33
Postort: Sala
Församling: Sala församling (198101)
Kommun: Sala (1981)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Britt-Mari
Britt-Mari Larsson är en kvinna på 60 år som bor på Emausgatan 7 B lgh 1002 i Sala. Britt-Maris bostad är en lägenhet med 4 rum på 113 kvm . Där har hon bott i 24 år och 89 dagar sedan hon flyttade in den 29 mars 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Britt-Mari
Informationen om Britt-Mari kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Emausgatan 7 B lgh 1002
Registrerat på adressen
733 33 Sala
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 4 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Britt-Mari kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Britt-Mari hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Britt-Maris bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 113 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Britt-Mari har inga bolagsengagemang
Mer om Britt-Mari
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 158 dagar)
Födelsedag
19 januari (en tisdag om 207 dagar)
Födelsedatum
1966-01-19 (en onsdag för 22 073 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 207 dagar (en lördag)
Britt-Mari Larsson är en kvinna på 60 år som bor på Emausgatan 7 B lgh 1002 i Sala. Britt-Maris bostad är en lägenhet med 4 rum på 113 kvm . Där har hon bott i 24 år och 89 dagar sedan hon flyttade in den 29 mars 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Britt-Maris postnummer, 733 33, är medelinkomsten 382 565 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,00 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Britt-Mari och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sala där Britt-Mari ingår. Britt-Maris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Britt-Mari bor tillsammans med 2 personer: Pierre Larsson , Kevin Hedman . Det finns också 4 hundar i bostaden. Hon är gift med Pierre Larsson .
På Britt-Maris nästa födelsedag fyller hon 61 år. Den inträffar om 207 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 207 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Britt-Mari har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Britt-Mari i Sverige Britt-Mari Sellberg i Växjö, Britt-Mari Bergström i Junsele och Britt-Mari Andersson i Öregrund.
Informationen om Britt-Mari kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Britt-Mari Larsson
Var bor Britt-Mari?
Hur gammal är Britt-Mari?
Britt-Mari Larsson är 60 år gammal och föddes den 19 januari 1966. Hon fyller 61 år den 19 januari.
Har Britt-Mari några bolagsengagemang?
Britt-Mari har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Britt-Mari några fordon?
Är Britt-Mari gift?
Britt-Mari är gift med Pierre Larsson.
Vilket telefonnummer har Britt-Mari?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Britt-Mari.
Vilket stjärntecken har Britt-Mari?
Britt-Mari har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Britt-Mari folkbokförd?
Britt-Mari Larsson är folkbokförd i Sala kommun.
Vilket län tillhör Britt-Mari?
Britt-Mari Larsson tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Britt-Mari?
Britt-Mari Larsson tillhör Sala församling.