7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Mohammad Asef Habibi

Årsinkomst: Kolla Mohammads lön anonymt

Personnummer: 19660119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 19 januari 1966

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Mohammad Asef Habibi

Förnamn: Mohammad Asef

Tilltalsnamn: Mohammad

Efternamn: Habibi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-10-29

Gatuadress: Åkervägen 43

Postnummer: 283 44

Postort: Osby

Distrikt: Osby

Församling: Osby-Visseltofta församling (127301)

Kommun: Osby (1273)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mohammad

Mohammad Habibi är en man på 60 år som bor på Åkervägen 43 i Osby. Mohammads bostad är en villa på 117 kvm . Där har han bott i 5 år och 254 dagar sedan han flyttade in den 29 oktober 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mohammad

Informationen om Mohammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammad Habibi?

Vad tjänar Mohammad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammads
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åkervägen 43

Latitud: 56.386713   |   Longitud: 14.009311

Registrerat på adressen


Åkervägen 43
283 44 Osby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1987

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammad har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 172 dagar)

Födelsedag

19 januari (en tisdag om 193 dagar)

Födelsedatum

1966-01-19 (en onsdag för 22 087 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 193 dagar (en lördag)

Mohammad Habibi är en man på 60 år som bor på Åkervägen 43 i Osby. Mohammads bostad är en villa på 117 kvm . Där har han bott i 5 år och 254 dagar sedan han flyttade in den 29 oktober 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohammads postnummer, 283 44, är medelinkomsten 312 645 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,96 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohammad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Osby där Mohammad ingår. Mohammads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Mohammad bor tillsammans med Aziza Rezai. Hon är en 54 årig kvinna som flyttade in den 29 oktober 2020 och har bott där totalt 5 år och 254 dagar. Han är gift med Aziza Rezai .

På Mohammads nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 193 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 193 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohammad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad i Sverige Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala, Mohammad Atar i Kista och Mohammad Rajabi i Borås.

Informationen om Mohammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammad Habibi