Personuppgifter
2023-02-04
John Nicklas Forsberg
Personnummer: 19660126-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 57 år
Födelsedag: 26 januari 1966
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 3 maj
Stjärntecken: Vattumannen (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: John Nicklas Forsberg
Förnamn: John Nicklas
Tilltalsnamn: Nicklas
Efternamn: Forsberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-03-02
Gatuadress: Råbyvägen 35
Postnummer: 125 43
Postort: Älvsjö
Församling: Vantörs församling (018023)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Nicklas
I Nicklas Forsbergs hemkommun Stockholm finns det 50 668 inkomstmiljonärer. På postnummer 125 43, där Nicklas bor, har 2,5 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 486 901 kr per år. I Sverige uppgår... Läs mer om Nicklas
Informationen om Nicklas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Råbyvägen 35
Registrerat på adressen
125 43 Älvsjö
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 33050 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Nicklas har inga bolagsengagemang
Mer om Nicklas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
57 år (och 9 dagar)
Födelsedag
26 januari (en fredag om 356 dagar)
Födelsedatum
1966-01-26 (en onsdag för 20 828 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 2 år och 356 dagar (en måndag)
I Nicklas Forsbergs hemkommun Stockholm finns det 50 668 inkomstmiljonärer. På postnummer 125 43, där Nicklas bor, har 2,5 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 486 901 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 73,4 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 85,3 %.
Han bor i ett område som tillhör Vantörs församling. Det finns 3 personer folkbokförda på denna adress, Nicklas Forsberg (57 år), Linda Åkesson (49 år) och Vilhelm Wideson (17 år).
Tage Erlander (Socialdemokraterna) var Sveriges statsminister när Nicklas Forsberg föddes. Det året blev även Djurgårdens IF svenska mästare i herrarnas fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 7 843 088 personer. Hans stjärntecken är vattuman (enligt kinesiskt horoskop är han född i Hästens år). Han är 60-talist och föddes på vintern. Betydelsen av John är 'Engelsk form av Johan'. Han har namnsdag om om 88 dagar och blir 58 år gammal om 356 dagar. Nicklas civilstånd är inte gift.
Nicklas har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Stockholm är Bianca Wahlgren Ingrosso, Grete Qviberg och Alexander Rad. Se topplistan över alla mest eftersökta i Stockholms kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nicklas i Sverige Nicklas Lidström i Västerås, Nicklas Frisk i Göta och Nicklas Westerholm i Avesta.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Nicklas ingår. Nicklas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.
Informationen om Nicklas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.