7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Erik Johan Renshammar

Årsinkomst: Kolla Johans lön anonymt

Personnummer: 19660209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 9 februari 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Erik Johan Renshammar

Förnamn: Erik Johan

Tilltalsnamn: Johan

Efternamn: Renshammar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-06-14

Gatuadress: Dahlbergsvägen 22

Postnummer: 827 62

Postort: Färila

Distrikt: Färila

Församling: Färila-Kårböle församling (216104)

Kommun: Ljusdal (2161)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johan

Johan Renshammar är en man på 60 år som bor på Dahlbergsvägen 22 i Färila. Johans bostad är ett småhus övrigt på 76 kvm . Där har han bott i 2 år och 5 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Johan

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johan Renshammar?

Vad tjänar Johan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Johans
Kreditstatus?

Nyfiken på Johans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Dahlbergsvägen 22

Latitud: 61.798907   |   Longitud: 15.936646

Registrerat på adressen


Dahlbergsvägen 22
827 62 Färila

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Renshammar, Johan Status Aktiv
Ansvarig Erik Johan Renshammar (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Erik Johan Renshammar (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-09-21 (1 år) Ägare Johan Renshammar Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-09-21 (1 år) Johan Renshammar Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Johan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Johan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Johans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Småhus övrigt

Boarea: 76 kvm

Byggår: 1940

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Renshammar, Johan Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Johan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 130 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 235 dagar)

Födelsedatum

1966-02-09 (en onsdag för 22 045 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 235 dagar (en lördag)

Johan Renshammar är en man på 60 år som bor på Dahlbergsvägen 22 i Färila. Johans bostad är ett småhus övrigt på 76 kvm . Där har han bott i 2 år och 5 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Johans postnummer, 827 62, är medelinkomsten 379 498 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,88 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Johan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Johan ingår. Johans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.

Johan bor tillsammans med 2 personer: Marika Renshammar , Simone Renshammar . På adressen finns en hund (som Johan är ägare till). Han är gift med Marika Renshammar .

På Johans nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 235 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 235 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 191 dagar.

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Johan har 1 bolagsengagemang ( Renshammar, Johan ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Johan i Sverige Johan Jacobsson i Katrineholm, Johan Hedberg i Uppsala och Johan Yilmaz i Bagarmossen.

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johan Renshammar