7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Lena Martha Iréne Engman

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19660220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 20 februari 1966

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Martha Iréne Engman

Förnamn: Lena Martha Iréne

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Engman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-07-05

Gatuadress: Gröna Gång 8

Postnummer: 254 78

Postort: Domsten

Distrikt: Allerum

Församling: Allerums församling (128306)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Engman är en kvinna på 60 år som bor på Gröna Gång 8 i Domsten. Lenas bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 25 år och 358 dagar sedan hon flyttade in den 5 juli 2000. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Engman?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gröna Gång 8

Latitud: 56.114653   |   Longitud: 12.613134

Registrerat på adressen


Gröna Gång 8
254 78 Domsten

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 2000

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Skewed Productions AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Vice VD, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 12,5 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Vice VD, Ordförande 0 2024 12,5 0,2
SKEWED Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Vice VD, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Vice VD, Ordförande 0 2024 0 −0
F.A.Rubin Design AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 128 dagar)

Födelsedag

20 februari (en lördag om 237 dagar)

Födelsedatum

1966-02-20 (en söndag för 22 043 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 237 dagar (en onsdag)

Lena Engman är en kvinna på 60 år som bor på Gröna Gång 8 i Domsten. Lenas bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 25 år och 358 dagar sedan hon flyttade in den 5 juli 2000. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 254 78, är medelinkomsten 886 716 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,17 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 267.

Lena bor tillsammans med Marcus Engman. Han är en 60 årig man som flyttade in den 5 juli 2000 och har bott där totalt 25 år och 358 dagar. Hon är gift med Marcus Engman .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 61 år. Den inträffar om 237 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 237 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 51 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 3 bolagsengagemang ( Skewed Productions AB , SKEWED Holding AB och F.A.Rubin Design AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Engman