7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Per Göran Ragnar Skagerström

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19660326- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 26 mars 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Per Göran Ragnar Skagerström

Förnamn: Per Göran Ragnar

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Skagerström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-12-20

Gatuadress: Örsätersvägen 11

Postnummer: 605 91

Postort: Norrköping

Församling: Västra Vikbolandets församling (058119)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Skagerström är en 60 årig man bosatt i Norrköping kommun. Han bor i en villa på 146 kvm . Där har han bott i sammanlagt 23 år och 218 dagar sedan 20 december 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Skagerström?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Örsätersvägen 11

Latitud: 58.579384   |   Longitud: 16.303000

Registrerat på adressen


Örsätersvägen 11
605 91 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-11-11 (5 år) Ägare Marie Christina Skagerström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-11-11 (5 år) Marie Christina Skagerström Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Per har inga bolagsengagemang


Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 122 dagar)

Födelsedag

26 mars (en fredag om 243 dagar)

Födelsedatum

1966-03-26 (en lördag för 22 037 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 244 dagar (en onsdag)

Per Skagerström är en 60 årig man bosatt i Norrköping kommun. Han bor i en villa på 146 kvm . Där har han bott i sammanlagt 23 år och 218 dagar sedan 20 december 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Pers bostadsområde, på postnummer 605 91, har 1,67 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 450 616 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 243.

Per bor tillsammans med en 52 årig kvinna vid namn Marie Christina Skagerström. Hon registrerades på adressen den 20 december 2002, och har bott där totalt 23 år och 218 dagar. De har också en hund i bostaden som Per inte är ägare till. Han är gift med Marie Christina Skagerström .

Vill du fira Pers födelsedag ska du gratulera honom om 243 dagar då han fyller 61 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 6 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 9 år och 244 dagar (en onsdag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Per i Sverige det senaste kvartalet är Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Skagerström