7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Helene Elisabeth Wenster
Årsinkomst: Kolla Helenes lön anonymt
Personnummer: 19660330-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 30 mars 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 31 juli
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Helene Elisabeth Wenster
Förnamn: Helene Elisabeth
Tilltalsnamn: Helene
Efternamn: Wenster
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1998-03-09
Gatuadress: Båstadsvägen 2 lgh 1301
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 121 49
Postort: Johanneshov
Distrikt: Skarpnäck
Församling: Skarpnäcks församling (018036)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Helene
Helene Wenster är en kvinna på 60 år som bor på Båstadsvägen 2 lgh 1301 i Johanneshov. Helenes bostad är en lägenhet med 5 rum på 112 kvm . Där har hon bott i 28 år och 118 dagar sedan hon flyttade in den 9 mars 1998. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Helene
Informationen om Helene kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Båstadsvägen 2 lgh 1301
Registrerat på adressen
121 49 Johanneshov
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Helene kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Helene hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Helenes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 112 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1949
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Helene
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 97 dagar)
Födelsedag
30 mars (en tisdag om 268 dagar)
Födelsedatum
1966-03-30 (en onsdag för 22 012 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 269 dagar (en söndag)
Helene Wenster är en kvinna på 60 år som bor på Båstadsvägen 2 lgh 1301 i Johanneshov. Helenes bostad är en lägenhet med 5 rum på 112 kvm . Där har hon bott i 28 år och 118 dagar sedan hon flyttade in den 9 mars 1998. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Helenes postnummer, 121 49, är medelinkomsten 415 146 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,71 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Helene och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Helene ingår. Helenes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.
Helene bor tillsammans med Mariesofie Wenster. Hon är en 19 årig kvinna som flyttade in den 27 januari 2007 och har bott där totalt 19 år och 159 dagar. Hon är inte gift.
På Helenes nästa födelsedag fyller hon 61 år. Den inträffar om 268 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 269 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 26 dagar.
Helene har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Kulingen-Skaren
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helene i Sverige Helene Wish Persson i Nacka Strand, Helene Billgren i Stockholm och Helene Lundberg i Skara.
Informationen om Helene kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Helene Wenster
Var bor Helene?
Hur gammal är Helene?
Helene Wenster är 60 år gammal och föddes den 30 mars 1966. Hon fyller 61 år den 30 mars.
Har Helene några bolagsengagemang?
Helene har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Kulingen-Skaren . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Helene några fordon?
Är Helene gift?
Helene är inte gift.
Vilket telefonnummer har Helene?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Helene.
Vilket stjärntecken har Helene?
Helene har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Helene folkbokförd?
Helene Wenster är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Helene?
Helene Wenster tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Helene?
Helene Wenster tillhör Skarpnäcks församling.