7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Bengt Fredrik Dahlmark

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19660407- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 7 april 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Fredrik Dahlmark

Förnamn: Bengt Fredrik

Tilltalsnamn: Fredrik

Efternamn: Dahlmark

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-06-04

Gatuadress: Labyrintvägen 38

Postnummer: 723 53

Postort: Västerås

Församling: Västerås Badelunda församling (198003)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fredrik

Fredrik Dahlmark är 60 år gammal och bor på Labyrintvägen 38 i Västerås. Hans bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 21 år och 44 dagar sedan han flyttade in den 4 juni 2005. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Fredrik

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik Dahlmark?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Labyrintvägen 38

Latitud: 59.629699   |   Longitud: 16.597165

Registrerat på adressen


Labyrintvägen 38
723 53 Västerås

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 130 kvm

Byggår: 1985

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fredrik har inga bolagsengagemang


Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 102 dagar)

Födelsedag

07 april (en onsdag om 263 dagar)

Födelsedatum

1966-04-07 (en torsdag för 22 017 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 264 dagar (en måndag)

Fredrik Dahlmark är 60 år gammal och bor på Labyrintvägen 38 i Västerås. Hans bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 21 år och 44 dagar sedan han flyttade in den 4 juni 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 723 53, som är Fredriks bostadsområde, är medelinkomsten 403 756 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,73 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Fredriks ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 188.

Fredrik delar bostaden med Catharina Sjöholm Dahlmark, en 60 årig kvinna. Hon flyttade in den 4 juni 2005 och har bott där totalt 21 år och 44 dagar. Fredrik är gift med Catharina Sjöholm Dahlmark .

Fredrik har namnsdag idag och nästa födelsedag inträffar om 263 dagar då han fyller 61 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 264 dagar (en måndag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Lindström i Stockholm, Fredrik Emilsson i Sollentuna och Fredrik Pourmokhtari Holwaster i Stockholm.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik Dahlmark