7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Per Vilhelm Nyman

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19660412- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 12 april 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Per Vilhelm Nyman

Förnamn: Per Vilhelm

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Nyman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1966-04-12

Gatuadress: Boråsvägen 14

Postnummer: 514 44

Postort: Länghem

Församling: Länghems församling (145206)

Kommun: Tranemo (1452)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Nyman är 60 år och bosatt på Boråsvägen 14 i Länghem. Han bor i en villa på 194 kvm . Där har han bott i 60 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 12 april 1966. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Nyman?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Boråsvägen 14

Latitud: 57.603292   |   Longitud: 13.239991

Registrerat på adressen


Boråsvägen 14
514 44 Länghem

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Nymans Målarservice AB Status Aktiv
Ansvarig Per Vilhelm Nyman (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Vilhelm Nyman (Styrelseledamot) Kolla lön direkt
PN:s Målarservice Status Aktiv
Ansvarig Per Vilhelm Nyman (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Vilhelm Nyman (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 194 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Nymans Målarservice AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 4 Vinst (MSEK) 0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 4 0,3
PN:s Målarservice Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 83 dagar)

Födelsedag

12 april (en måndag om 282 dagar)

Födelsedatum

1966-04-12 (en tisdag för 21 998 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 283 dagar (en lördag)

Per Nyman är 60 år och bosatt på Boråsvägen 14 i Länghem. Han bor i en villa på 194 kvm . Där har han bott i 60 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 12 april 1966. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 514 44, är medelinkomsten 366 796 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,62 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Tranemo där Per ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Per bor tillsammans med Katarina Nyman. Hon har bott på Boråsvägen 14 i totalt 33 år och 3 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juli 1993. Han är gift med Katarina Nyman .

Per fyller 61 år om 282 dagar och har namnsdag om 28 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 9 år och 283 dagar (en lördag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har 2 bolagsengagemang ( Nymans Målarservice AB och PN:s Målarservice ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Nyman