7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Maryam Sadat Mirhadi

Årsinkomst: Kolla Maryams lön anonymt

Personnummer: 19660423- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 23 april 1966

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Maryam Sadat Mirhadi

Förnamn: Maryam Sadat

Tilltalsnamn: Maryam

Efternamn: Mirhadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-11-29

Gatuadress: Lievägen 47

Postnummer: 125 33

Postort: Älvsjö

Distrikt: Brännkyrka

Församling: Brännkyrka församling (018021)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Maryam

Maryam Mirhadi är en 60 årig kvinna och bosatt på Lievägen 47 i Älvsjö. Hennes bostad är en villa på 93 kvm . Hon flyttade in på adressen den 29 november 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 202 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maryam

Informationen om Maryam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Maryam Mirhadi?

Vad tjänar Maryam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Maryams
Kreditstatus?

Nyfiken på Maryams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lievägen 47

Latitud: 59.284077   |   Longitud: 17.981704

Registrerat på adressen


Lievägen 47
125 33 Älvsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Maryam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Maryam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Maryams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 93 kvm

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Maryam har inga bolagsengagemang


Mer om Maryam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 57 dagar)

Födelsedag

23 april (en fredag om 308 dagar)

Födelsedatum

1966-04-23 (en lördag för 21 972 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 309 dagar (en onsdag)

Maryam Mirhadi är en 60 årig kvinna och bosatt på Lievägen 47 i Älvsjö. Hennes bostad är en villa på 93 kvm . Hon flyttade in på adressen den 29 november 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 202 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Maryams bostadsområde, på postnummer 125 33, är 564 080 kr per år och 0,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Maryams ingår. Maryams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Maryam bor tillsammans med 2 personer: Shahryar Kourangi Esfahani , Randall Davidson Rapp . Maryam är gift med Shahryar Kourangi Esfahani .

Maryams nästa födelsedag är om 308 dagar då hon fyller 61 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 309 dagar (en onsdag).

Maryam har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maryam i Sverige Maryam Axelsson i Örebro, Maryam Metti i Segeltorp och Maryam Al-Ameri i Sollentuna.

Informationen om Maryam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Maryam Mirhadi