7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Ibtisam Abdul Razek
Årsinkomst: Kolla Ibtisams lön anonymt
Personnummer: 19660424-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 24 april 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Ibtisam Abdul Razek
Förnamn: Ibtisam
Tilltalsnamn: Ibtisam
Efternamn: Abdul Razek
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1990-09-27
Gatuadress: Fyrhögagatan 32
Postnummer: 253 75
Postort: Helsingborg
Församling: Kvistofta församling (128316)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ibtisam
Ibtisam Abdul Razek är en 60 årig kvinna och bosatt på Fyrhögagatan 32 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet på 110 kvm . Hon flyttade in på adressen den 27 september 1990 och har sammanlagt bott där i 35 år och 273 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ibtisam
Informationen om Ibtisam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fyrhögagatan 32
Registrerat på adressen
253 75 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ibtisam kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ibtisam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ibtisams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 110 kvm
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
Ibtisam har inga bolagsengagemang
Mer om Ibtisam
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 64 dagar)
Födelsedag
24 april (en lördag om 301 dagar)
Födelsedatum
1966-04-24 (en söndag för 21 979 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 302 dagar (en torsdag)
Ibtisam Abdul Razek är en 60 årig kvinna och bosatt på Fyrhögagatan 32 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet på 110 kvm . Hon flyttade in på adressen den 27 september 1990 och har sammanlagt bott där i 35 år och 273 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ibtisams bostadsområde, på postnummer 253 75, är 324 936 kr per år och 5,72 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Ibtisams ingår. Ibtisams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 144.
Ibtisam bor tillsammans med 3 personer: Tahaabdulallah Abdul Razek , Ahmad Abdul Razek , Yousef Abdul Razek . Ibtisam är gift med Ahmad Abdul Razek .
Ibtisams nästa födelsedag är om 301 dagar då hon fyller 61 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 302 dagar (en torsdag).
Ibtisam har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ibtisam i Sverige Ibtisam Hashi i Spånga, Ibtisam Shukur i Uttran och Ibtisam Ahmed i Norrköping.
Informationen om Ibtisam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ibtisam Abdul Razek
Var bor Ibtisam?
Hur gammal är Ibtisam?
Ibtisam Abdul Razek är 60 år gammal och föddes den 24 april 1966. Hon fyller 61 år den 24 april.
Har Ibtisam några bolagsengagemang?
Ibtisam har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ibtisam några fordon?
Är Ibtisam gift?
Ibtisam är gift med Ahmad Abdul Razek.
Vilket telefonnummer har Ibtisam?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ibtisam.
Vilket stjärntecken har Ibtisam?
Ibtisam har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Ibtisam folkbokförd?
Ibtisam Abdul Razek är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Ibtisam?
Ibtisam Abdul Razek tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ibtisam?
Ibtisam Abdul Razek tillhör Kvistofta församling.