7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Per Mikael Bernhardsson

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19660425- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 25 april 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Per Mikael Bernhardsson

Förnamn: Per Mikael

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Bernhardsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1991-04-10

Gatuadress: Blåsippsgatan 38

Postnummer: 565 34

Postort: Mullsjö

Församling: Mullsjö-Sandhems församling (064203)

Kommun: Mullsjö (0642)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Bernhardsson är en 60 årig man bosatt i Mullsjö kommun. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i sammanlagt 35 år och 78 dagar sedan 10 april 1991. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Bernhardsson?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blåsippsgatan 38

Latitud: 57.925705   |   Longitud: 13.901820

Registrerat på adressen


Blåsippsgatan 38
565 34 Mullsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
KEESHOND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-08-13 (16 år) Ägare Pernilla Bernhardsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-08-13 (16 år) Pernilla Bernhardsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Sträva i Sverige AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1 −0

Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 63 dagar)

Födelsedag

25 april (en söndag om 302 dagar)

Födelsedatum

1966-04-25 (en måndag för 21 978 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 303 dagar (en fredag)

Per Bernhardsson är en 60 årig man bosatt i Mullsjö kommun. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i sammanlagt 35 år och 78 dagar sedan 10 april 1991. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Pers bostadsområde, på postnummer 565 34, har 4,90 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 321 962 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mullsjö där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Per bor tillsammans med en 56 årig kvinna vid namn Pernilla Bernhardsson. Hon registrerades på adressen den 10 april 1991, och har bott där totalt 35 år och 78 dagar. De har också en hund i bostaden som Per inte är ägare till. Han är gift med Pernilla Bernhardsson .

Vill du fira Pers födelsedag ska du gratulera honom om 302 dagar då han fyller 61 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 35 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 9 år och 303 dagar (en fredag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har 1 bolagsengagemang ( Sträva i Sverige AB ).

De tre mest eftersökta Per i Sverige det senaste kvartalet är Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Bernhardsson