7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Lena Elisabet Lindqvist
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19660426-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 26 april 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Lena Elisabet Lindqvist
Förnamn: Lena Elisabet
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Lindqvist
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 1992-09-18
Gatuadress: Dimvägen 13
Postnummer: 176 67
Postort: Järfälla
Distrikt: Jakobsberg
Kommun: Järfälla (0123)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Lindqvist är en 60 årig kvinna bosatt i Järfälla kommun. Hon bor i en villa på 125 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 33 år och 289 dagar sedan 18 september 1992. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
176 67 Järfälla
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 125 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 69 dagar)
Födelsedag
26 april (en måndag om 296 dagar)
Födelsedatum
1966-04-26 (en tisdag för 21 984 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 297 dagar (en lördag)
Lena Lindqvist är en 60 årig kvinna bosatt i Järfälla kommun. Hon bor i en villa på 125 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 33 år och 289 dagar sedan 18 september 1992. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Lenas bostadsområde, på postnummer 176 67, har 1,05 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 520 569 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.
Lena bor tillsammans med en 62 årig man vid namn Roger Nilsson. Han registrerades på adressen den 18 september 1992, och har bott där totalt 33 år och 289 dagar. Hon är gift med Roger Nilsson .
Vill du fira Lenas födelsedag ska du gratulera henne om 296 dagar då hon fyller 61 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 45 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 70 år om 9 år och 297 dagar (en lördag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Lena i Sverige det senaste kvartalet är Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Lindqvist
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Lindqvist är 60 år gammal och föddes den 26 april 1966. Hon fyller 61 år den 26 april.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är gift med Roger Nilsson.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Lindqvist är folkbokförd i Järfälla kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Lindqvist tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lena?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Lena tillhör.