Personuppgifter
2023-02-01
Bengt Micael Svenlin
Personnummer: 19660501-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 56 år
Födelsedag: 1 maj 1966
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 mars
Stjärntecken: Oxen (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Micael Svenlin
Förnamn: Bengt Micael
Tilltalsnamn: Micael
Efternamn: Svenlin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-09-16
Gatuadress: Brunnsgatan 3
Postnummer: 872 35
Postort: Kramfors
Distrikt: Gudmundrå
Församling: Gudmundrå församling (228201)
Kommun: Kramfors (2282)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Micael
Det finns 144 inkomstmiljonärer i Micael Svenlins hemkommun Kramfors. I postnummer 872 35 som Micael bor på är medelinkomsten 223 571 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 8,6 %. Här tjänar kvinnorna i snitt... Läs mer om Micael
Informationen om Micael kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Brunnsgatan 3
Registrerat på adressen
Brunnsgatan 3
872 35 Kramfors
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 2423 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Micael har inga bolagsengagemang
Mer om Micael
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
56 år (och 276 dagar)
Födelsedag
1 maj (en måndag om 89 dagar)
Födelsedatum
1966-05-01 (en söndag för 20 730 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 3 år och 89 dagar (en fredag)
Det finns 144 inkomstmiljonärer i Micael Svenlins hemkommun Kramfors. I postnummer 872 35 som Micael bor på är medelinkomsten 223 571 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 8,6 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 90,4 % av vad männen tjänar, vilket kan jämföras med snittet för Sverige som är 73,4 %.
Micael Svenlin bor i en villa/radhus på Brunnsgatan 3 i postorten Kramfors i Kramfors kommun. Området där han bor tillhör Gudmundrå församling. På adressen finns 2 personer folkbokförda, Micael Svenlin (56 år) och Anna-Karin Svenlin (51 år).
När Micael Svenlin föddes var Tage Erlander (Socialdemokraterna) statsminister. Samma år blev Djurgårdens IF svenska mästare i herrfotboll och Sveriges folkmängd uppgick till 7 843 088 personer. Han är 60-talist och är född på våren i stjärntecknet oxe (enligt kinesiskt horoskop är han är född i Hästens år). Hans namn har betydelsen 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'. Han fyller 57 år om 89 dagar och har namnsdag om 48 dagar. Micael är inte gift.
Micael har inga bolagsengagemang.
På Ratsit görs årligen över 100 miljoner personsökningar och de tre mest eftersökta personerna senaste månaden i Kramfors kommun är Moa Thun Runsten, Jonathan Jakobsson och Malin Henriksson. Se topplistan över alla mest eftersökta i Kramfors kommun här. De tre mest eftersökta Micael i Sverige det senaste kvartalet är Micael Broberg i Norrtälje, Micael Sköld i Linköping och Micael Sievertsson i Eskilstuna.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kramfors där Micael ingår. Micaels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.
Informationen om Micael kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.