7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Carl-Magnus Philip Halldén
Årsinkomst: Kolla Philips lön anonymt
Personnummer: 19660504-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 4 maj 1966
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Carl-Magnus Philip Halldén
Förnamn: Carl-Magnus Philip
Tilltalsnamn: Philip
Efternamn: Halldén
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-01-01
Gatuadress: Givetorp 3
Postnummer: 596 95
Postort: Väderstad
Distrikt: Rök
Församling: Ödeshögs församling (050902)
Kommun: Ödeshög (0509)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Philip
Philip Halldén är en 60 årig man och bosatt på Givetorp 3 i Väderstad. Hans bostad är ett lantbruk på 170 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 170 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Philip
Informationen om Philip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Givetorp 3
Registrerat på adressen
596 95 Väderstad
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Philip kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Philip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Philips bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 170 kvm
Byggår: 1939
Bolagsengagemang | 0 st
Philip har inga bolagsengagemang
Mer om Philip
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 47 dagar)
Födelsedag
04 maj (en tisdag om 318 dagar)
Födelsedatum
1966-05-04 (en onsdag för 21 962 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 319 dagar (en söndag)
Philip Halldén är en 60 årig man och bosatt på Givetorp 3 i Väderstad. Hans bostad är ett lantbruk på 170 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 170 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Philips bostadsområde, på postnummer 596 95, är 435 107 kr per år och 5,42 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ödeshög där Philips ingår. Philips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Förutom Philip bor också Johanna Rosenqvist på adressen. Där har hon bott i 4 år och 170 dagar sedan hon först registrerades där den 1 januari 2022. Philip är inte gift.
Philips nästa födelsedag är om 318 dagar då han fyller 61 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 319 dagar (en söndag).
Philip har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Philip i Sverige Philip Österlund i Trelleborg, Philip Diab i Malmö och Philip Jonsson i Skellefteå.
Informationen om Philip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Philip Halldén
Var bor Philip?
Hur gammal är Philip?
Philip Halldén är 60 år gammal och föddes den 4 maj 1966. Han fyller 61 år den 4 maj.
Har Philip några bolagsengagemang?
Philip har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Philip några fordon?
Är Philip gift?
Philip är inte gift.
Vilket telefonnummer har Philip?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Philip.
Vilket stjärntecken har Philip?
Philip har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Philip folkbokförd?
Philip Halldén är folkbokförd i Ödeshög kommun.
Vilket län tillhör Philip?
Philip Halldén tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Philip?
Philip Halldén tillhör Ödeshögs församling.