7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Ravi Prasad Kosaraju

Årsinkomst: Kolla Ravi Prasads lön anonymt

Personnummer: 19660610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 10 juni 1966

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Ravi Prasad Kosaraju

Förnamn: Ravi Prasad

Tilltalsnamn: Ravi Prasad

Efternamn: Kosaraju

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-09-01

Gatuadress: Solviks Strand 4

Postnummer: 142 66

Postort: Trångsund

Distrikt: Trångsund

Församling: Trångsund-Skogås församling (012602)

Kommun: Huddinge (0126)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ravi Prasad

Ravi Prasad Kosaraju är en man på 60 år som bor på Solviks Strand 4 i Trångsund. Ravi Prasads bostad är en villa på 148 kvm . Där har han bott i 289 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ravi Prasad

Informationen om Ravi Prasad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ravi Prasad Kosaraju?

Vad tjänar Ravi Prasad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ravi Prasads
Kreditstatus?

Nyfiken på Ravi Prasads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Solviks Strand 4

Latitud: 59.229351   |   Longitud: 18.122053

Registrerat på adressen


Solviks Strand 4
142 66 Trångsund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ravi Prasad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ravi Prasad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ravi Prasads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 148 kvm

Byggår: 2001

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ravi Prasad har inga bolagsengagemang


Mer om Ravi Prasad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 7 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 358 dagar)

Födelsedatum

1966-06-10 (en fredag för 21 922 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 359 dagar (en tisdag)

Ravi Prasad Kosaraju är en man på 60 år som bor på Solviks Strand 4 i Trångsund. Ravi Prasads bostad är en villa på 148 kvm . Där har han bott i 289 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ravi Prasads postnummer, 142 66, är medelinkomsten 479 535 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,56 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ravi Prasad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Ravi Prasad ingår. Ravi Prasads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 222.

Ravi Prasad bor tillsammans med 2 personer: Madhavi Kosaraju , Nickill Kosaraju . Han är gift med Madhavi Kosaraju .

På Ravi Prasads nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 358 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 359 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 198 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ravi Prasad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ravi Prasad i Sverige Ravi Nigam i Mölndal, Prasad Senaratne i Kvidinge och Prasad Kamble i Mölndal.

Informationen om Ravi Prasad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ravi Prasad Kosaraju