7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Mohammed Kadhum Akesh Al-Mayyahi

Årsinkomst: Kolla Mohammeds lön anonymt

Personnummer: 19660619- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 19 juni 1966

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed Kadhum Akesh Al-Mayyahi

Förnamn: Mohammed Kadhum Akesh

Tilltalsnamn: Mohammed

Efternamn: Al-Mayyahi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-06-01

Gatuadress: Hoppgränd 4

Postnummer: 302 53

Postort: Halmstad

Distrikt: Halmstads Martin Luther

Församling: Halmstads församling (138002)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mohammed

Mohammed Al-Mayyahi är en man på 60 år som bor på Hoppgränd 4 i Halmstad. Mohammeds bostad är ett kedjehus på 105 kvm . Där har han bott i 5 år och 44 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mohammed

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammed Al-Mayyahi?

Vad tjänar Mohammed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammeds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammeds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hoppgränd 4

Latitud: 56.666544   |   Longitud: 12.895349

Registrerat på adressen


Hoppgränd 4
302 53 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammeds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 105 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammed har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 26 dagar)

Födelsedag

19 juni (en lördag om 339 dagar)

Födelsedatum

1966-06-19 (en söndag för 21 941 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 340 dagar (en torsdag)

Mohammed Al-Mayyahi är en man på 60 år som bor på Hoppgränd 4 i Halmstad. Mohammeds bostad är ett kedjehus på 105 kvm . Där har han bott i 5 år och 44 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohammeds postnummer, 302 53, är medelinkomsten 322 131 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohammed och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Mohammed ingår. Mohammeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 90.

Mohammed bor tillsammans med Farida Smaili. Hon är en 54 årig kvinna som flyttade in den 1 juni 2021 och har bott där totalt 5 år och 44 dagar. Han är gift med Farida Smaili .

På Mohammeds nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 339 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 340 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohammed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammed i Sverige Mohammed Lellouchi i Solna, Mohammed Feili i Hisings Backa och Mohammed Al-Mousawi i Malmö.

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammed Al-Mayyahi