7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Larysa Eduardovna Serpitskaya Jonsson

Årsinkomst: Kolla Larysas lön anonymt

Personnummer: 19660702- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 2 juli 1966

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Larysa Eduardovna Serpitskaya Jonsson

Förnamn: Larysa Eduardovna

Tilltalsnamn: Larysa

Efternamn: Jonsson

Mellannamn: Serpitskaya

Folkbokföring

Adressändring: 2021-08-01

Gatuadress: Kyrkovägen 6

Postnummer: 553 39

Postort: Jönköping

Distrikt: Ljungarum

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Larysa

Larysa Serpitskaya Jonsson är 60 år och bosatt på Kyrkovägen 6 i Jönköping. Hon bor i en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 4 år och 336 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Larysa

Informationen om Larysa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Larysa Jonsson?

Vad tjänar Larysa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Larysas
Kreditstatus?

Nyfiken på Larysas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kyrkovägen 6

Latitud: 57.751977   |   Longitud: 14.152846

Registrerat på adressen


Kyrkovägen 6
553 39 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Larysa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Larysa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Larysas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1930

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Larysa har inga bolagsengagemang


Mer om Larysa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 1 dag)

Födelsedag

02 juli (en fredag om 364 dagar)

Födelsedatum

1966-07-02 (en lördag för 21 916 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 365 dagar (en onsdag)

Larysa Serpitskaya Jonsson är 60 år och bosatt på Kyrkovägen 6 i Jönköping. Hon bor i en villa på 146 kvm . Där har hon bott i 4 år och 336 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 553 39, är medelinkomsten 372 424 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,25 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Larysa ingår. Larysas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 82.

Larysa bor tillsammans med 2 personer: Nina Jonsson , Lennart Folke Jonsson . Hon är gift med Lennart Folke Jonsson .

Larysa fyller 61 år om 364 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 9 år och 365 dagar (en onsdag).

Larysa har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Larysa i Sverige Larysa Stolecka i Spånga, Larysa Brodén i Alafors och Larysa Ayvazyan i Vällingby.

Informationen om Larysa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Larysa Serpitskaya Jonsson