7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-10
Samra Mangafic
Årsinkomst: Kolla Samras lön anonymt
Personnummer: 19660704-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 4 juli 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Samra Mangafic
Förnamn: Samra
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mangafic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-08-01
Gatuadress: Nyelundsvägen 18
Postnummer: 302 53
Postort: Halmstad
Distrikt: Halmstads Martin Luther
Församling: Halmstads församling (138002)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Samra Mangafic är en 60 årig kvinna och bosatt på Nyelundsvägen 18 i Halmstad. Hennes bostad är ett kedjehus på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 343 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nyelundsvägen 18
Registrerat på adressen
302 53 Halmstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Samra kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Samra hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Samras bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Tomträtt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 97 kvm
Byggår: 1963
Bolagsengagemang | 0 st
Samra har inga bolagsengagemang
Mer om Samra
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 6 dagar)
Födelsedag
04 juli (en söndag om 359 dagar)
Födelsedatum
1966-07-04 (en måndag för 21 921 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 360 dagar (en fredag)
Samra Mangafic är en 60 årig kvinna och bosatt på Nyelundsvägen 18 i Halmstad. Hennes bostad är ett kedjehus på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 343 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Samras bostadsområde, på postnummer 302 53, är 322 131 kr per år och 2,92 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Samras ingår. Samras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 92.
Förutom Samra bor också Vahidin Kovacevic på adressen. Där har han bott i 7 år och 6 dagar sedan han först registrerades där den 4 juli 2019. Samra är inte gift.
Samras nästa födelsedag är om 359 dagar då hon fyller 61 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 360 dagar (en fredag).
Samra har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Samra i Sverige Samra Kaltak i Växjö, Samra Majeed i Norsborg och Samra Smajlovic i Malmö.
Informationen om Samra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Samra Mangafic
Var bor Samra?
Hur gammal är Samra?
Samra Mangafic är 60 år gammal och föddes den 4 juli 1966. Hon fyller 61 år den 4 juli.
Har Samra några bolagsengagemang?
Samra har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Samra några fordon?
Är Samra gift?
Samra är inte gift.
Vilket telefonnummer har Samra?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Samra.
Vilket stjärntecken har Samra?
Samra har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Samra folkbokförd?
Samra Mangafic är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Samra?
Samra Mangafic tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Samra?
Samra Mangafic tillhör Halmstads församling.