7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Helena Maria Eriksson
Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt
Personnummer: 19660707-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 7 juli 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Helena Maria Eriksson
Förnamn: Helena Maria
Tilltalsnamn: Maria
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-11-01
Gatuadress: Myrstigen 16
Postnummer: 666 41
Postort: Billingsfors
Distrikt: Steneby
Församling: Steneby församling (146006)
Kommun: Bengtsfors (1460)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Maria
Maria Eriksson är 59 år gammal och bor på Myrstigen 16 i Billingsfors. Hennes bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 13 år och 236 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2012. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maria
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Myrstigen 16
Registrerat på adressen
666 41 Billingsfors
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 70 kvm
Byggår: 1957
Bolagsengagemang | 0 st
Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 353 dagar)
Födelsedag
07 juli (en tisdag om 12 dagar)
Födelsedatum
1966-07-07 (en torsdag för 21 903 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 12 dagar (en tisdag)
Maria Eriksson är 59 år gammal och bor på Myrstigen 16 i Billingsfors. Hennes bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 13 år och 236 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2012. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 666 41, som är Marias bostadsområde, är medelinkomsten 295 680 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,84 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Marias ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Maria delar bostaden med Torbjörn Eriksson, en 63 årig man. Han flyttade in den 1 november 2012 och har bott där totalt 13 år och 236 dagar. Maria är gift med Torbjörn Eriksson .
Maria har namnsdag om 248 dagar och nästa födelsedag inträffar om 12 dagar då hon fyller 60 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 12 dagar (en tisdag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Maria Kihlstedt i Falkenberg och Maria Persdotter i Motala.
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maria Eriksson
Var bor Maria?
Hur gammal är Maria?
Maria Eriksson är 59 år gammal och föddes den 7 juli 1966. Hon fyller 60 år den 7 juli.
Har Maria några bolagsengagemang?
Maria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maria några fordon?
Är Maria gift?
Maria är gift med Torbjörn Eriksson.
Vilket telefonnummer har Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maria.
Vilket stjärntecken har Maria?
Maria har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Maria folkbokförd?
Maria Eriksson är folkbokförd i Bengtsfors kommun.
Vilket län tillhör Maria?
Maria Eriksson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Maria?
Maria Eriksson tillhör Steneby församling.