7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Hans Ove Åberg

Årsinkomst: Kolla Hans lön anonymt

Personnummer: 19660829- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 29 augusti 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Hans Ove Åberg

Förnamn: Hans Ove

Tilltalsnamn: Hans

Efternamn: Åberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-03-25

Gatuadress: Nasta 630

Postnummer: 705 96

Postort: Glanshammar

Församling: Glanshammars församling (188027)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hans

Hans Åberg är en man på 59 år som bor på Nasta 630 i Glanshammar. Där har han bott i 21 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 25 mars 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hans

Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans Åberg?

Vad tjänar Hans?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nasta 630

Latitud: 59.339866   |   Longitud: 15.356887

Registrerat på adressen


Nasta 630
705 96 Glanshammar

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BOXER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2004-06-10 (22 år) Ägare Susanne Fransson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2004-06-10 (22 år) Susanne Fransson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans bostad


Fakta om bostaden

Boarea: 67 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Nasta Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0 0,2

Mer om Hans


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 313 dagar)

Födelsedag

29 augusti (en lördag om 52 dagar)

Födelsedatum

1966-08-29 (en måndag för 21 863 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 52 dagar (en lördag)

Hans Åberg är en man på 59 år som bor på Nasta 630 i Glanshammar. Där har han bott i 21 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 25 mars 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hans postnummer, 705 96, är medelinkomsten 431 787 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hans och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Hans ingår. Hans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 317.

Hans bor tillsammans med Susanne Fransson. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 1 januari 2010 och har bott där totalt 16 år och 188 dagar. På adressen finns en hund (som Hans inte är ägare till). Han är inte gift.

På Hans nästa födelsedag fyller han 60 år. Den inträffar om 52 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 52 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 52 dagar.

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Hans har 1 bolagsengagemang ( Nasta Holding AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans i Sverige Hans Blom i Vimmerby, Hans Benndorf i Lidingö och Hans Wiklund i Stockholm.

Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans Åberg