7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Bengt Peter Lundström
Årsinkomst: Kolla Peters lön anonymt
Personnummer: 19660903-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 3 september 1966
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 juni
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Peter Lundström
Förnamn: Bengt Peter
Tilltalsnamn: Peter
Efternamn: Lundström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1995-01-31
Gatuadress: Mystängen 28
Postnummer: 425 65
Postort: Hisings Kärra
Församling: Tuve-Säve församling (148031)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Peter
Peter Lundström är en 59 årig man och bosatt på Mystängen 28 i Hisings Kärra. Hans bostad är ett kedjehus på 122 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 januari 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 144 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Peter
Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mystängen 28
Registrerat på adressen
425 65 Hisings Kärra
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Bengt Peter Lundström (En av bolagsmännen) Lön Kolla lön direkt |
Ej aktiv | Bengt Peter Lundström (En av bolagsmännen) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Peter kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Peter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Peters bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 122 kvm
Byggår: 1994
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Ej aktiv |
Bolagsman | 100% |
Mer om Peter
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 294 dagar)
Födelsedag
03 september (en torsdag om 71 dagar)
Födelsedatum
1966-09-03 (en lördag för 21 844 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 71 dagar (en torsdag)
Peter Lundström är en 59 årig man och bosatt på Mystängen 28 i Hisings Kärra. Hans bostad är ett kedjehus på 122 kvm . Han flyttade in på adressen den 31 januari 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 144 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Peters bostadsområde, på postnummer 425 65, är 428 998 kr per år och 2,84 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Peters ingår. Peters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 378.
Förutom Peter bor också Elisabet Granat Lundström på adressen. Där har hon bott i 31 år och 144 dagar sedan hon först registrerades där den 31 januari 1995. Peter är gift med Elisabet Granat Lundström .
Peters nästa födelsedag är om 71 dagar då han fyller 60 år. Hans namnsdag är om 5 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 71 dagar (en torsdag).
Namnet Peter är 'Svensk form av Petrus (se Per)'.
Peter har 1 bolagsengagemang (
Hisingsmästerskapet Golf Handelsbolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Peter i Sverige Peter Jöback i Stockholm, Peter Carlborg i Göteborg och Peter Kroghöj-Kondrup i Stockholm.
Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Peter Lundström
Var bor Peter?
Hur gammal är Peter?
Peter Lundström är 59 år gammal och föddes den 3 september 1966. Han fyller 60 år den 3 september.
Har Peter några bolagsengagemang?
Peter har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Hisingsmästerskapet Golf Handelsbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Peter några fordon?
Är Peter gift?
Peter är gift med Elisabet Granat Lundström.
Vilket telefonnummer har Peter?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Peter.
Vilket stjärntecken har Peter?
Peter har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Peter folkbokförd?
Peter Lundström är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Peter?
Peter Lundström tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Peter?
Peter Lundström tillhör Tuve-Säve församling.