7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-25
Anna Hillevi Larsdotter Källsäter Skantz
Årsinkomst: Kolla Annas lön anonymt
Personnummer: 19660919-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 19 september 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 9 december
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Anna Hillevi Larsdotter Källsäter Skantz
Förnamn: Anna Hillevi Larsdotter
Tilltalsnamn: Anna
Efternamn: Skantz
Mellannamn: Källsäter
Folkbokföring
Adressändring: 1999-11-01
Gatuadress: Bladgränd 7
Postnummer: 179 62
Postort: Stenhamra
Församling: Färingsö församling (012509)
Kommun: Ekerö (0125)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Anna
Anna Källsäter Skantz är en kvinna på 59 år som bor på Bladgränd 7 i Stenhamra. Annas bostad är ett kedjehus på 144 kvm . Där har hon bott i 26 år och 266 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna
Informationen om Anna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bladgränd 7
Registrerat på adressen
179 62 Stenhamra
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Annas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 144 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Anna har inga bolagsengagemang
Mer om Anna
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 309 dagar)
Födelsedag
19 september (en lördag om 56 dagar)
Födelsedatum
1966-09-19 (en måndag för 21 859 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 56 dagar (en lördag)
Anna Källsäter Skantz är en kvinna på 59 år som bor på Bladgränd 7 i Stenhamra. Annas bostad är ett kedjehus på 144 kvm . Där har hon bott i 26 år och 266 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Annas postnummer, 179 62, är medelinkomsten 457 179 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,02 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Anna ingår. Annas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.
Anna bor tillsammans med 2 personer: Mathias Källsäter Skantz , Mikael Källsäter . Hon är gift med Mikael Källsäter .
På Annas nästa födelsedag fyller hon 60 år. Den inträffar om 56 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 56 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 137 dagar.
Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.
Anna har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna i Sverige Anna Björk i Enviken, Anna Keiser Lagesson i Malmö och Anna Åberg i Enköping.
Informationen om Anna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna Källsäter Skantz
Var bor Anna?
Hur gammal är Anna?
Anna Källsäter Skantz är 59 år gammal och föddes den 19 september 1966. Hon fyller 60 år den 19 september.
Har Anna några bolagsengagemang?
Anna har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anna några fordon?
Är Anna gift?
Anna är gift med Mikael Källsäter.
Vilket telefonnummer har Anna?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna.
Vilket stjärntecken har Anna?
Anna har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Anna folkbokförd?
Anna Källsäter Skantz är folkbokförd i Ekerö kommun.
Vilket län tillhör Anna?
Anna Källsäter Skantz tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Anna?
Anna Källsäter Skantz tillhör Färingsö församling.