8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-19

Dag Rolf Peter Sundström

Årsinkomst: Kolla Dags lön anonymt

Personnummer: 19660920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 20 september 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 16 september

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Dag Rolf Peter Sundström

Förnamn: Dag Rolf Peter

Tilltalsnamn: Dag

Efternamn: Sundström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-06-15

Gatuadress: Västra Ringgatan 10

Postnummer: 332 34

Postort: Gislaved

Församling: Gislaveds församling (066201)

Kommun: Gislaved (0662)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Dag

Dag Sundström är en man på 60 år som bor på Västra Ringgatan 10 i Gislaved. Dags bostad är en villa på 107 kvm . Där har han bott i 32 år och 126 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Dag

Informationen om Dag kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dag Sundström?

Vad tjänar Dag?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dags
Kreditstatus?

Nyfiken på Dags Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västra Ringgatan 10

Latitud: 57.301856   |   Longitud: 13.554990

Registrerat på adressen


Västra Ringgatan 10
332 34 Gislaved

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dag kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dag hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dags bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 107 kvm

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dag har inga bolagsengagemang


Mer om Dag


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 29 dagar)

Födelsedag

20 september (en måndag om 336 dagar)

Födelsedatum

1966-09-20 (en tisdag för 21 944 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 337 dagar (en lördag)

Dag Sundström är en man på 60 år som bor på Västra Ringgatan 10 i Gislaved. Dags bostad är en villa på 107 kvm . Där har han bott i 32 år och 126 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Dags postnummer, 332 34, är medelinkomsten 342 421 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,99 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dag och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Dag ingår. Dags lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Dag bor tillsammans med Yvonne Sundström. Hon är en 58 årig kvinna som flyttade in den 15 juni 1994 och har bott där totalt 32 år och 126 dagar. Han är gift med Yvonne Sundström .

På Dags nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 336 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 337 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 332 dagar.

Namnet Dag är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet dag'.

Dag har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dag i Sverige Dag Hermansson i Vadstena, Dag Öhrlund i Sollentuna och Dag Klackenberg i Kista.

Informationen om Dag kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dag Sundström