7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Hans-Erik Ragnar Anttila

Årsinkomst: Kolla Hans-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19660920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 20 september 1966

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 oktober

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Hans-Erik Ragnar Anttila

Förnamn: Hans-Erik Ragnar

Tilltalsnamn: Hans-Erik

Efternamn: Anttila

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1990-01-11

Gatuadress: Lingonvägen 20

Postnummer: 957 32

Postort: Övertorneå

Församling: Övertorneå församling (251801)

Kommun: Övertorneå (2518)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hans-Erik

Hans-Erik Anttila är en man på 59 år som bor på Lingonvägen 20 i Övertorneå. Hans-Eriks bostad är en villa på 115 kvm . Där har han bott i 36 år och 182 dagar sedan han flyttade in den 11 januari 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hans-Erik

Informationen om Hans-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans-Erik Anttila?

Vad tjänar Hans-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lingonvägen 20

Latitud: 66.384498   |   Longitud: 23.612526

Registrerat på adressen


Lingonvägen 20
957 32 Övertorneå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1983

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Hans-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 295 dagar)

Födelsedag

20 september (en söndag om 70 dagar)

Födelsedatum

1966-09-20 (en tisdag för 21 845 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 70 dagar (en söndag)

Hans-Erik Anttila är en man på 59 år som bor på Lingonvägen 20 i Övertorneå. Hans-Eriks bostad är en villa på 115 kvm . Där har han bott i 36 år och 182 dagar sedan han flyttade in den 11 januari 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hans-Eriks postnummer, 957 32, är medelinkomsten 342 976 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hans-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Övertorneå där Hans-Erik ingår. Hans-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Hans-Erik bor tillsammans med Malin Birgitta Anttila. Hon är en 58 årig kvinna som flyttade in den 28 juni 1979 och har bott där totalt 47 år och 14 dagar. Han är gift med Malin Birgitta Anttila .

På Hans-Eriks nästa födelsedag fyller han 60 år. Den inträffar om 70 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 70 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 81 dagar.

Namnet Ragnar är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’gudamakter’ och ’krigare’'.

Hans-Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans-Erik i Sverige Hans-Erik Sjöholm i Falun, Hans-Erik Andersson Blidstam i Säffle och Hans-Erik Grahn i Tumba.

Informationen om Hans-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans-Erik Anttila