7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Lena Ingrid Persson
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19660923-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 23 september 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Lena Ingrid Persson
Förnamn: Lena Ingrid
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Persson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1995-08-22
Gatuadress: Ulvabodavägen 54-8
Postnummer: 293 94
Postort: Kyrkhult
Distrikt: Kyrkhult
Församling: Kyrkhults församling (106003)
Kommun: Olofström (1060)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Persson är en 59 årig kvinna och bosatt på Ulvabodavägen 54-8 i Kyrkhult. Hennes bostad är ett lantbruk på 179 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 augusti 1995 och har sammanlagt bott där i 30 år och 307 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ulvabodavägen 54-8
Registrerat på adressen
293 94 Kyrkhult
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 179 kvm
Byggår: 1860
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 275 dagar)
Födelsedag
23 september (en onsdag om 90 dagar)
Födelsedatum
1966-09-23 (en fredag för 21 825 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 90 dagar (en onsdag)
Lena Persson är en 59 årig kvinna och bosatt på Ulvabodavägen 54-8 i Kyrkhult. Hennes bostad är ett lantbruk på 179 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 augusti 1995 och har sammanlagt bott där i 30 år och 307 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 293 94, är 386 673 kr per år och 2,57 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Olofström där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Förutom Lena bor också Magnus Persson på adressen. Där har han bott i 30 år och 307 dagar sedan han först registrerades där den 22 augusti 1995. Lena är gift med Magnus Persson .
Lenas nästa födelsedag är om 90 dagar då hon fyller 60 år. Hennes namnsdag är om 54 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 90 dagar (en onsdag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har 1 bolagsengagemang (
Atillo Friskvård
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Persson
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Persson är 59 år gammal och föddes den 23 september 1966. Hon fyller 60 år den 23 september.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Atillo Friskvård . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är gift med Magnus Persson.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Persson är folkbokförd i Olofström kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Persson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Lena?
Lena Persson tillhör Kyrkhults församling.