7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Leif Otto Elis Byström
Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt
Personnummer: 19660924-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 24 september 1966
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 juni
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Leif Otto Elis Byström
Förnamn: Leif Otto Elis
Tilltalsnamn: Leif
Efternamn: Byström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-12-01
Gatuadress: Lilla Väsby 59
Postnummer: 741 97
Postort: Almunge
Distrikt: Almunge
Församling: Almunge församling (038031)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Leif
Leif Byström är en 59 årig man och bosatt på Lilla Väsby 59 i Almunge. Hans bostad är ett lantbruk på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 197 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leif
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lilla Väsby 59
Registrerat på adressen
741 97 Almunge
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leif kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leifs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Leif har inga bolagsengagemang
Mer om Leif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 265 dagar)
Födelsedag
24 september (en torsdag om 100 dagar)
Födelsedatum
1966-09-24 (en lördag för 21 815 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 100 dagar (en torsdag)
Leif Byström är en 59 årig man och bosatt på Lilla Väsby 59 i Almunge. Hans bostad är ett lantbruk på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 197 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Leifs bostadsområde, på postnummer 741 97, är 420 989 kr per år och 5,49 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Leif bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Leif är inte gift.
Leifs nästa födelsedag är om 100 dagar då han fyller 60 år. Hans namnsdag är om 14 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 100 dagar (en torsdag).
Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.
Leif har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.