7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-08-17
Kenneth Östlund
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19660929-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 29 september 1966
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Kenneth Östlund
Förnamn: Kenneth
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Östlund
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-07-01
Gatuadress: Älvgatan 48
Postnummer: 792 32
Postort: Mora
Distrikt: Mora
Församling: Mora församling (206201)
Kommun: Mora (2062)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kenneth Östlund är en man på 59 år som bor på Älvgatan 48 i Mora. bostad är en villa på 189 kvm . Där har han bott i 47 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Älvgatan 48
Registrerat på adressen
792 32 Mora
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Tom Erik Alexander Åkerström (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Tom Erik Alexander Åkerström (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kenneths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 189 kvm
Byggår: 1939
Bolagsengagemang | 0 st
Kenneth har inga bolagsengagemang
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 322 dagar)
Födelsedag
29 september (en tisdag om 43 dagar)
Födelsedatum
1966-09-29 (en torsdag för 21 872 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 43 dagar (en tisdag)
Kenneth Östlund är en man på 59 år som bor på Älvgatan 48 i Mora. bostad är en villa på 189 kvm . Där har han bott i 47 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Kenneths postnummer, 792 32, är medelinkomsten 367 715 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,82 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Kenneth bor tillsammans med 3 personer: Simona Huminiuc , Florin Huminiuc , Eva Backlund . Han är inte gift.
På Kenneths nästa födelsedag fyller han 60 år. Den inträffar om 43 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 43 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 137 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Kenneth har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kenneth Östlund
Var bor Kenneth?
Hur gammal är Kenneth?
Kenneth Östlund är 59 år gammal och föddes den 29 september 1966. Han fyller 60 år den 29 september.
Har Kenneth några bolagsengagemang?
Kenneth har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kenneth några fordon?
Är Kenneth gift?
Kenneth är inte gift.
Vilket telefonnummer har Kenneth?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kenneth.
Vilket stjärntecken har Kenneth?
Kenneth har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Kenneth folkbokförd?
Kenneth Östlund är folkbokförd i Mora kommun.
Vilket län tillhör Kenneth?
Kenneth Östlund tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Kenneth?
Kenneth Östlund tillhör Mora församling.