7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Astrid Birgitta Wiklund

Årsinkomst: Kolla Birgittas lön anonymt

Personnummer: 19661009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 9 oktober 1966

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Astrid Birgitta Wiklund

Förnamn: Astrid Birgitta

Tilltalsnamn: Birgitta

Efternamn: Wiklund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-12-20

Gatuadress: Lobovägen 7

Postnummer: 178 32

Postort: Ekerö

Församling: Ekerö församling (012503)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Birgitta

Birgitta Wiklund är en kvinna på 59 år som bor på Lobovägen 7 i Ekerö. Birgittas bostad är en villa på 141 kvm . Där har hon bott i 13 år och 181 dagar sedan hon flyttade in den 20 december 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Birgitta Wiklund?

Vad tjänar Birgitta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Birgittas
Kreditstatus?

Nyfiken på Birgittas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lobovägen 7

Latitud: 59.291602   |   Longitud: 17.791797

Registrerat på adressen


Lobovägen 7
178 32 Ekerö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Birgitta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Birgittas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 141 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Birgitta har inga bolagsengagemang


Mer om Birgitta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 253 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en fredag om 112 dagar)

Födelsedatum

1966-10-09 (en söndag för 21 803 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 112 dagar (en fredag)

Birgitta Wiklund är en kvinna på 59 år som bor på Lobovägen 7 i Ekerö. Birgittas bostad är en villa på 141 kvm . Där har hon bott i 13 år och 181 dagar sedan hon flyttade in den 20 december 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Birgittas postnummer, 178 32, är medelinkomsten 674 411 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Birgitta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Birgitta ingår. Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Birgitta bor tillsammans med Anders Wiklund. Han är en 56 årig man som flyttade in den 20 december 2012 och har bott där totalt 13 år och 181 dagar. Hon är gift med Anders Wiklund .

På Birgittas nästa födelsedag fyller hon 60 år. Den inträffar om 112 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 112 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 110 dagar.

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Birgitta har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö och Birgitta Söndergaard i Stockholm.

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Birgitta Wiklund