7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Charbel Fares Rizk

Årsinkomst: Kolla Charbels lön anonymt

Personnummer: 19661023- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 23 oktober 1966

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Charbel Fares Rizk

Förnamn: Charbel Fares

Tilltalsnamn: Charbel

Efternamn: Rizk

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-09-01

Gatuadress: Platåvägen 8

Postnummer: 892 30

Postort: Domsjö

Församling: Domsjö församling (228414)

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charbel

Charbel Rizk är en 59 årig man och bosatt på Platåvägen 8 i Domsjö. Hans bostad är en villa på 113 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2003 och har sammanlagt bott där i 22 år och 304 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Charbel

Informationen om Charbel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charbel Rizk?

Vad tjänar Charbel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charbels
Kreditstatus?

Nyfiken på Charbels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Platåvägen 8

Latitud: 63.265935   |   Longitud: 18.694003

Registrerat på adressen


Platåvägen 8
892 30 Domsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charbel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charbel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charbels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 113 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Charbel har inga bolagsengagemang


Mer om Charbel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 252 dagar)

Födelsedag

23 oktober (en fredag om 113 dagar)

Födelsedatum

1966-10-23 (en söndag för 21 802 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 113 dagar (en fredag)

Charbel Rizk är en 59 årig man och bosatt på Platåvägen 8 i Domsjö. Hans bostad är en villa på 113 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2003 och har sammanlagt bott där i 22 år och 304 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Charbels bostadsområde, på postnummer 892 30, är 343 532 kr per år och 4,94 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Charbels ingår. Charbels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.

Charbel bor tillsammans med 2 personer: Miladé Salameh , Jean Rizk . Charbel är gift med Miladé Salameh .

Charbels nästa födelsedag är om 113 dagar då han fyller 60 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 113 dagar (en fredag).

Charbel har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charbel i Sverige Charbel Asso i Södertälje, Charbel Afram i Västerås och Charbel Üre i Solna.

Informationen om Charbel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charbel Rizk