7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Inga-Lena Pettersson

Årsinkomst: Kolla Inga-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19661024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 24 oktober 1966

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Inga-Lena Pettersson

Förnamn: Inga-Lena

Tilltalsnamn: Inga-Lena

Efternamn: Pettersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-03-09

Gatuadress: Alva Stora Ringome 210

Postnummer: 623 46

Postort: Hemse

Distrikt: Alva

Församling: Alva, Hemse och Rone församling (098076)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Inga-Lena

Inga-Lena Pettersson är en 59 årig kvinna och bosatt på Alva Stora Ringome 210 i Hemse. Hennes bostad är en villa på 117 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 mars 2020 och har sammanlagt bott där i 6 år och 123 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Inga-Lena

Informationen om Inga-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Inga-Lena Pettersson?

Vad tjänar Inga-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Inga-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Inga-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Alva Stora Ringome 210

Latitud: 57.224167   |   Longitud: 18.368563

Registrerat på adressen


Alva Stora Ringome 210
623 46 Hemse

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Inga-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Inga-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Inga-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1870

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Inga-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Inga-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 259 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 106 dagar)

Födelsedatum

1966-10-24 (en måndag för 21 809 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 106 dagar (en lördag)

Inga-Lena Pettersson är en 59 årig kvinna och bosatt på Alva Stora Ringome 210 i Hemse. Hennes bostad är en villa på 117 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 mars 2020 och har sammanlagt bott där i 6 år och 123 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Inga-Lenas bostadsområde, på postnummer 623 46, är 348 377 kr per år och 5,88 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Inga-Lenas ingår. Inga-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 106.

Förutom Inga-Lena bor också Peter Dahlgren på adressen. Där har han bott i 35 år och 35 dagar sedan han först registrerades där den 5 juni 1991. Inga-Lena är inte gift.

Inga-Lenas nästa födelsedag är om 106 dagar då hon fyller 60 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 106 dagar (en lördag).

Inga-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Inga-Lena i Sverige Inga-Lena Lidén Sandgren i Stockholm, Inga-Lena Andersson i Torup och Inga-Lena Nilsson i Rydebäck.

Informationen om Inga-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Inga-Lena Pettersson