7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
John Toralf Nilsson
Årsinkomst: Kolla John Toralfs lön anonymt
Personnummer: 19661029-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 29 oktober 1966
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 3 maj
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: John Toralf Nilsson
Förnamn: John Toralf
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-04-01
Gatuadress: Djupegatan 40 lgh 1006
Våning & dörr: Entréplan, dörr 6 från vänster
Postnummer: 824 50
Postort: Hudiksvall
Distrikt: Hudiksvall
Församling: Hudiksvallsbygdens församling (218401)
Kommun: Hudiksvall (2184)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
C/O-adress: Yvonne Strandqvist
Gatuadress: Rösånger 228
Postadress: 82595 Enånger
Mer om
John Toralf Nilsson är en man på 59 år som bor på Djupegatan 40 lgh 1006 i Hudiksvall. bostad är en lägenhet med 1 rum på 50 kvm . Där har han bott i 3 år och 94 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2023. Han har en särskild adress registrerad på Rösånger 228 i Enånger. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Djupegatan 40 lgh 1006
Registrerat på adressen
824 50 Hudiksvall
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i John Toralf kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i John Toralf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
John Toralfs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 50 kvm
Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
John Toralf har inga bolagsengagemang
Mer om John Toralf
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 248 dagar)
Födelsedag
29 oktober (en torsdag om 117 dagar)
Födelsedatum
1966-10-29 (en lördag för 21 798 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 117 dagar (en torsdag)
John Toralf Nilsson är en man på 59 år som bor på Djupegatan 40 lgh 1006 i Hudiksvall. bostad är en lägenhet med 1 rum på 50 kvm . Där har han bott i 3 år och 94 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2023. Han har en särskild adress registrerad på Rösånger 228 i Enånger.
På John Toralfs postnummer, 824 50, är medelinkomsten 367 949 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,51 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för John Toralf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hudiksvall där John Toralf ingår. John Toralfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
John Toralf bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På John Toralfs nästa födelsedag fyller han 60 år. Den inträffar om 117 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 117 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 303 dagar.
Namnet John är 'Engelsk form av Johan'.
John Toralf har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta John Toralf i Sverige John Svegfors i Stockholm, Toralf Saetre i Kil och Toralf Blomberg i Solna.
Informationen om John Toralf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om John Toralf Nilsson
Var bor John Toralf?
Hur gammal är John Toralf?
John Toralf Nilsson är 59 år gammal och föddes den 29 oktober 1966. Han fyller 60 år den 29 oktober.
Har John Toralf några bolagsengagemang?
John Toralf har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger John Toralf några fordon?
Är John Toralf gift?
John Toralf är inte gift.
Vilket telefonnummer har John Toralf?
Vi har inget telefonnummer registrerat för John Toralf.
Vilket stjärntecken har John Toralf?
John Toralf har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är John Toralf folkbokförd?
John Toralf Nilsson är folkbokförd i Hudiksvall kommun.
Vilket län tillhör John Toralf?
John Toralf Nilsson tillhör Gävleborg.
Vilken församling tillhör John Toralf?
John Toralf Nilsson tillhör Hudiksvallsbygdens församling.