7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Karin Elisabet Wass

Årsinkomst: Kolla Elisabets lön anonymt

Personnummer: 19661114- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 14 november 1966

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 november

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Karin Elisabet Wass

Förnamn: Karin Elisabet

Tilltalsnamn: Elisabet

Efternamn: Wass

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1992-01-01

Gatuadress: Kittperbacken 6

Postnummer: 796 92

Postort: Älvdalen

Distrikt: Älvdalen

Församling: Älvdalens församling (203902)

Kommun: Älvdalen (2039)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elisabet

Elisabet Wass är en 59 årig kvinna och bosatt på Kittperbacken 6 i Älvdalen. Hennes bostad är ett lantbruk på 109 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 1992 och har sammanlagt bott där i 34 år och 181 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabet

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabet Wass?

Vad tjänar Elisabet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabets
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kittperbacken 6

Latitud: 61.251515   |   Longitud: 14.042666

Registrerat på adressen


Kittperbacken 6
796 92 Älvdalen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JÄMTHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-02-28 (10 år) Ägare Bo Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-02-28 (10 år) Bo Eriksson Kolla lön direkt
NORSK ÄLGHUND,SVART Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-01-28 (16 år) Ägare Bo Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-01-28 (16 år) Bo Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 109 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Elisabet har inga bolagsengagemang


Mer om Elisabet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 229 dagar)

Födelsedag

14 november (en lördag om 136 dagar)

Födelsedatum

1966-11-14 (en måndag för 21 779 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 136 dagar (en lördag)

Elisabet Wass är en 59 årig kvinna och bosatt på Kittperbacken 6 i Älvdalen. Hennes bostad är ett lantbruk på 109 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 1992 och har sammanlagt bott där i 34 år och 181 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Elisabets bostadsområde, på postnummer 796 92, är 344 785 kr per år och 3,65 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Älvdalen där Elisabets ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Förutom Elisabet bor också Bo Eriksson på adressen. Där har han bott i 34 år och 181 dagar sedan han först registrerades där den 1 januari 1992. Det finns också 2 hundar i bostaden. Elisabet är inte gift.

Elisabets nästa födelsedag är om 136 dagar då hon fyller 60 år. Hennes namnsdag är om 141 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 136 dagar (en lördag).

Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.

Elisabet har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Elisabet Ängeby i Bohus och Elisabet Lejon i Jönköping.

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabet Wass