7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Sven Lennart Ydemar
Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt
Personnummer: 19661123-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 23 november 1966
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 september
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Sven Lennart Ydemar
Förnamn: Sven Lennart
Tilltalsnamn: Lennart
Efternamn: Ydemar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1966-11-23
Gatuadress: Svartserud 8
Postnummer: 686 93
Postort: Sunne
Församling: Sunne församling (176601)
Kommun: Sunne (1766)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lennart
Lennart Ydemar är en 59 årig man och bosatt på Svartserud 8 i Sunne. Hans bostad är ett lantbruk på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 november 1966 och har sammanlagt bott där i 59 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart
Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Svartserud 8
Registrerat på adressen
686 93 Sunne
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Sven Lennart Ydemar (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sven Lennart Ydemar (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lennart kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lennarts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lennart
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 218 dagar)
Födelsedag
23 november (en måndag om 147 dagar)
Födelsedatum
1966-11-23 (en onsdag för 21 768 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 147 dagar (en måndag)
Lennart Ydemar är en 59 årig man och bosatt på Svartserud 8 i Sunne. Hans bostad är ett lantbruk på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 november 1966 och har sammanlagt bott där i 59 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lennarts bostadsområde, på postnummer 686 93, är 353 665 kr per år och 6,92 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sunne där Lennarts ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.
Lennart bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Lennart är gift med en person som är 66 år.
Lennarts nästa födelsedag är om 147 dagar då han fyller 60 år. Hans namnsdag är om 91 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 147 dagar (en måndag).
Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.
Lennart har 1 bolagsengagemang (
Ydemar, Lennart
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.
Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lennart Ydemar
Var bor Lennart?
Hur gammal är Lennart?
Lennart Ydemar är 59 år gammal och föddes den 23 november 1966. Han fyller 60 år den 23 november.
Har Lennart några bolagsengagemang?
Lennart har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Ydemar, Lennart . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lennart några fordon?
Är Lennart gift?
Lennart är gift.
Vilket telefonnummer har Lennart?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lennart.
Vilket stjärntecken har Lennart?
Lennart har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Lennart folkbokförd?
Lennart Ydemar är folkbokförd i Sunne kommun.
Vilket län tillhör Lennart?
Lennart Ydemar tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Lennart?
Lennart Ydemar tillhör Sunne församling.