7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Dieter Meyer
Årsinkomst: Kolla Dieters lön anonymt
Personnummer: 19661129-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 29 november 1966
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Dieter Meyer
Förnamn: Dieter
Tilltalsnamn: Dieter
Efternamn: Meyer
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2008-08-30
Gatuadress: Draghästvägen 6
Postnummer: 425 42
Postort: Hisings Kärra
Församling: Tuve-Säve församling (148031)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Dieter
Dieter Meyer är en man på 59 år som bor på Draghästvägen 6 i Hisings Kärra. Dieters bostad är ett kedjehus på 119 kvm . Där har han bott i 17 år och 309 dagar sedan han flyttade in den 30 augusti 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Dieter
Informationen om Dieter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Draghästvägen 6
Registrerat på adressen
425 42 Hisings Kärra
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dieter kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dieter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dieters bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 119 kvm
Byggår: 1998
Bolagsengagemang | 0 st
Dieter har inga bolagsengagemang
Mer om Dieter
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 218 dagar)
Födelsedag
29 november (en söndag om 147 dagar)
Födelsedatum
1966-11-29 (en tisdag för 21 768 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 147 dagar (en söndag)
Dieter Meyer är en man på 59 år som bor på Draghästvägen 6 i Hisings Kärra. Dieters bostad är ett kedjehus på 119 kvm . Där har han bott i 17 år och 309 dagar sedan han flyttade in den 30 augusti 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Dieters postnummer, 425 42, är medelinkomsten 466 076 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dieter och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Dieter ingår. Dieters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 373.
Dieter bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med en person som är 54 år.
På Dieters nästa födelsedag fyller han 60 år. Den inträffar om 147 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 147 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Dieter har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dieter i Sverige Dieter Morud Haak i Lidköping, Dieter Larsson i Örebro och Dieter Badenbach i Lund.
Informationen om Dieter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dieter Meyer
Var bor Dieter?
Hur gammal är Dieter?
Dieter Meyer är 59 år gammal och föddes den 29 november 1966. Han fyller 60 år den 29 november.
Har Dieter några bolagsengagemang?
Dieter har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dieter några fordon?
Är Dieter gift?
Dieter är gift.
Vilket telefonnummer har Dieter?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dieter.
Vilket stjärntecken har Dieter?
Dieter har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Dieter folkbokförd?
Dieter Meyer är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Dieter?
Dieter Meyer tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Dieter?
Dieter Meyer tillhör Tuve-Säve församling.