7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Laith Ahmadi

Årsinkomst: Kolla Laiths lön anonymt

Personnummer: 19661204- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 4 december 1966

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Laith Ahmadi

Förnamn: Laith

Tilltalsnamn: Laith

Efternamn: Ahmadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-06-02

Gatuadress: Rödarvsgränd 18

Postnummer: 162 45

Postort: Vällingby

Församling: Vällingby församling (018031)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Laith

Laith Ahmadi är en 59 årig man och bosatt på Rödarvsgränd 18 i Vällingby. Hans bostad är en villa på 138 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 juni 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 23 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Laith

Informationen om Laith kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Laith Ahmadi?

Vad tjänar Laith?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Laiths
Kreditstatus?

Nyfiken på Laiths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rödarvsgränd 18

Latitud: 59.382401   |   Longitud: 17.845032

Registrerat på adressen


Rödarvsgränd 18
162 45 Vällingby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Laith kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Laith hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Laiths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Laith har inga bolagsengagemang


Mer om Laith


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 203 dagar)

Födelsedag

04 december (en fredag om 162 dagar)

Födelsedatum

1966-12-04 (en söndag för 21 753 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 162 dagar (en fredag)

Laith Ahmadi är en 59 årig man och bosatt på Rödarvsgränd 18 i Vällingby. Hans bostad är en villa på 138 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 juni 2008 och har sammanlagt bott där i 18 år och 23 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Laiths bostadsområde, på postnummer 162 45, är 437 823 kr per år och 1,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Laiths ingår. Laiths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Laith bor tillsammans med 2 personer: Sally Ahmadi , Shiema Mousa . Laith är gift med Shiema Mousa .

Laiths nästa födelsedag är om 162 dagar då han fyller 60 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 162 dagar (en fredag).

Laith har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Laith i Sverige Laith Jammas i Oxie, Laith Alamory i Henån och Laith Abed Al Sattar i Linköping.

Informationen om Laith kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Laith Ahmadi