7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-19
Sigrid Lena Elisabeth Vaupotic Holmqvist
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19661208-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 8 december 1966
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Sigrid Lena Elisabeth Vaupotic Holmqvist
Förnamn: Sigrid Lena Elisabeth
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Holmqvist
Mellannamn: Vaupotic
Folkbokföring
Adressändring: 2021-08-01
Gatuadress: Mariestadsvägen 33 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 121 50
Postort: Johanneshov
Distrikt: Skarpnäck
Församling: Skarpnäcks församling (018036)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Vaupotic Holmqvist är 59 år gammal och bor på Mariestadsvägen 33 lgh 1101 i Johanneshov. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 4 år och 352 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2021. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mariestadsvägen 33 lgh 1101
Registrerat på adressen
121 50 Johanneshov
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-06-10 (6 år) Ägare Emma Vaupotic Holmqvist Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-06-10 (6 år) | Emma Vaupotic Holmqvist | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 75 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 223 dagar)
Födelsedag
08 december (en tisdag om 142 dagar)
Födelsedatum
1966-12-08 (en torsdag för 21 773 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 142 dagar (en tisdag)
Lena Vaupotic Holmqvist är 59 år gammal och bor på Mariestadsvägen 33 lgh 1101 i Johanneshov. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 4 år och 352 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 2021. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 121 50, som är Lenas bostadsområde, är medelinkomsten 454 654 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,70 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Lena delar bostaden med Emma Vaupotic Holmqvist, en 24 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 augusti 2021 och har bott där totalt 4 år och 352 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Lena inte är ägare till. Lena är inte gift.
Lena har namnsdag om 30 dagar och nästa födelsedag inträffar om 142 dagar då hon fyller 60 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 142 dagar (en tisdag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Vaupotic Holmqvist
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Vaupotic Holmqvist är 59 år gammal och föddes den 8 december 1966. Hon fyller 60 år den 8 december.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Vaupotic Holmqvist är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Vaupotic Holmqvist tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lena?
Lena Vaupotic Holmqvist tillhör Skarpnäcks församling.