7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Nikolas Ali Reza Nikseresht
Årsinkomst: Kolla Nikolas lön anonymt
Personnummer: 19661221-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 21 december 1966
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Nikolas Ali Reza Nikseresht
Förnamn: Nikolas Ali Reza
Tilltalsnamn: Nikolas
Efternamn: Nikseresht
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-08-19
Gatuadress: Storgatan 35
Postnummer: 365 41
Postort: Hovmantorp
Distrikt: Hovmantorp
Församling: Lessebo församling (076102)
Kommun: Lessebo (0761)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Nikolas
Nikolas Nikseresht är 59 år och bosatt på Storgatan 35 i Hovmantorp. Där har han bott i 5 år och 320 dagar sedan han flyttade in den 19 augusti 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Nikolas
Informationen om Nikolas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Storgatan 35
Registrerat på adressen
365 41 Hovmantorp
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Nikolas kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Nikolas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Nikolas har inga bolagsengagemang
Mer om Nikolas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 196 dagar)
Födelsedag
21 december (en måndag om 169 dagar)
Födelsedatum
1966-12-21 (en onsdag för 21 746 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 169 dagar (en måndag)
Nikolas Nikseresht är 59 år och bosatt på Storgatan 35 i Hovmantorp. Där har han bott i 5 år och 320 dagar sedan han flyttade in den 19 augusti 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 365 41, är medelinkomsten 355 713 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,00 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Lessebo där Nikolas ingår. Nikolas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Nikolas bor tillsammans med Marjan Banasaz. Hon har bott på Storgatan 35 i totalt 3 år och 112 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 mars 2023. Han är gift med Marjan Banasaz .
Nikolas fyller 60 år om 169 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 169 dagar (en måndag).
Nikolas har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nikolas i Sverige Nikolas El Khoury i Järfälla, Nikolas Baysal i Stockholm och Nikolas Konja i Klippan.
Informationen om Nikolas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nikolas Nikseresht
Var bor Nikolas?
Hur gammal är Nikolas?
Nikolas Nikseresht är 59 år gammal och föddes den 21 december 1966. Han fyller 60 år den 21 december.
Har Nikolas några bolagsengagemang?
Nikolas har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Nikolas några fordon?
Är Nikolas gift?
Nikolas är gift med Marjan Banasaz.
Vilket telefonnummer har Nikolas?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nikolas.
Vilket stjärntecken har Nikolas?
Nikolas har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Nikolas folkbokförd?
Nikolas Nikseresht är folkbokförd i Lessebo kommun.
Vilket län tillhör Nikolas?
Nikolas Nikseresht tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Nikolas?
Nikolas Nikseresht tillhör Lessebo församling.