7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Lamia Jaafar Yousif

Årsinkomst: Kolla Lamias lön anonymt

Personnummer: 19661223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 23 december 1966

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lamia Jaafar Yousif

Förnamn: Lamia

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jaafar Yousif

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-06-15

Gatuadress: Runseryd 2

Postnummer: 571 77

Postort: Forserum

Församling: Barkeryd-Forserums församling (068207)

Kommun: Nässjö (0682)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lamia Jaafar Yousif är en 59 årig kvinna och bosatt på Runseryd 2 i Forserum. Hennes bostad är en villa på 67 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 juni 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 35 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lamia Jaafar Yousif?

Vad tjänar Lamia?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lamias
Kreditstatus?

Nyfiken på Lamias Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Runseryd 2

Latitud: 57.698805   |   Longitud: 14.486803

Registrerat på adressen


Runseryd 2
571 77 Forserum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lamia kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lamia hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lamias bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 67 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lamia har inga bolagsengagemang


Mer om Lamia


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 209 dagar)

Födelsedag

23 december (en onsdag om 156 dagar)

Födelsedatum

1966-12-23 (en fredag för 21 759 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 156 dagar (en onsdag)

Lamia Jaafar Yousif är en 59 årig kvinna och bosatt på Runseryd 2 i Forserum. Hennes bostad är en villa på 67 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 juni 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 35 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lamias bostadsområde, på postnummer 571 77, är 292 521 kr per år och 12,05 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Lamias ingår. Lamias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Lamia bor tillsammans med 4 personer: Zackarias Jafar Yahrea , Adam Johnsson , Sadek Jafar Yahrea , Zahraa Jafar . Lamia är gift med Sadek Jafar Yahrea .

Lamias nästa födelsedag är om 156 dagar då hon fyller 60 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 156 dagar (en onsdag).

Lamia har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lamia i Sverige Lamia Fakhro i Malmö, Lamia Uganalp i Norsborg och Lamia Baidoun i Gävle.

Informationen om Lamia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lamia Jaafar Yousif