7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Akbal Ghulam

Årsinkomst: Kolla Akbals lön anonymt

Personnummer: 19670110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 10 januari 1967

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Akbal Ghulam

Förnamn: Akbal

Tilltalsnamn: Akbal

Efternamn: Ghulam

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-08-02

Gatuadress: Börsvägen 14

Postnummer: 827 35

Postort: Ljusdal

Distrikt: Ljusdal

Församling: Ljusdal-Ramsjö församling (216101)

Kommun: Ljusdal (2161)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Akbal

Akbal Ghulam är en man på 59 år som bor på Börsvägen 14 i Ljusdal. Akbals bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 9 år och 331 dagar sedan han flyttade in den 2 augusti 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Akbal

Informationen om Akbal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Akbal Ghulam?

Vad tjänar Akbal?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Akbals
Kreditstatus?

Nyfiken på Akbals Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Börsvägen 14

Latitud: 61.821000   |   Longitud: 16.146124

Registrerat på adressen


Börsvägen 14
827 35 Ljusdal

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Akbal kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Akbal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Akbals bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1987

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Akbal har inga bolagsengagemang


Mer om Akbal


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 170 dagar)

Födelsedag

10 januari (en söndag om 195 dagar)

Födelsedatum

1967-01-10 (en tisdag för 21 720 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 195 dagar (en söndag)

Akbal Ghulam är en man på 59 år som bor på Börsvägen 14 i Ljusdal. Akbals bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 9 år och 331 dagar sedan han flyttade in den 2 augusti 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Akbals postnummer, 827 35, är medelinkomsten 362 695 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,30 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Akbal och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Akbal ingår. Akbals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Akbal bor tillsammans med 2 personer: Maria Noorahmad Khan , Jasmin Ghulam Akbal . Han är gift med Maria Noorahmad Khan .

På Akbals nästa födelsedag fyller han 60 år. Den inträffar om 195 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 195 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Akbal har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Akbal i Sverige Akbal Kahdum i Jordbro, Akbal Ghulam i Ljusdal och Akbal Mahdi i Linköping.

Informationen om Akbal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Akbal Ghulam