7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Per Olov Henry Eriksson

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19670129- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 29 januari 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Per Olov Henry Eriksson

Förnamn: Per Olov Henry

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-07-16

Gatuadress: Ankarvägen 13

Postnummer: 973 41

Postort: Luleå

Församling: Luleå domkyrkoförsamling (258002)

Kommun: Luleå (2580)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per

Per Eriksson är en man på 59 år som bor på Ankarvägen 13 i Luleå. Pers bostad är en villa på 122 kvm . Där har han bott i 21 år och 353 dagar sedan han flyttade in den 16 juli 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Eriksson?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ankarvägen 13

Latitud: 65.596031   |   Longitud: 22.130955

Registrerat på adressen


Ankarvägen 13
973 41 Luleå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 122 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Per har inga bolagsengagemang


Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 156 dagar)

Födelsedag

29 januari (en fredag om 209 dagar)

Födelsedatum

1967-01-29 (en söndag för 21 706 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 209 dagar (en fredag)

Per Eriksson är en man på 59 år som bor på Ankarvägen 13 i Luleå. Pers bostad är en villa på 122 kvm . Där har han bott i 21 år och 353 dagar sedan han flyttade in den 16 juli 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Pers postnummer, 973 41, är medelinkomsten 493 223 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,50 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Per och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Luleå där Per ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 83.

Per bor tillsammans med Stina Marie Lillemor Eriksson. Hon är en 60 årig kvinna som flyttade in den 16 juli 2004 och har bott där totalt 21 år och 353 dagar. Han är gift med Stina Marie Lillemor Eriksson .

På Pers nästa födelsedag fyller han 60 år. Den inträffar om 209 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 209 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 28 dagar.

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Eriksson