7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Malek Alhussein

Årsinkomst: Kolla Maleks lön anonymt

Personnummer: 19670202- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 59 år

Födelsedag: 2 februari 1967

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Malek Alhussein

Förnamn: Malek

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alhussein

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-12-01

Gatuadress: Slånstigen 3

Postnummer: 579 31

Postort: Högsby

Distrikt: Högsby

Församling: Högsby församling (082102)

Kommun: Högsby (0821)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Malek Alhussein är 59 år och bosatt på Slånstigen 3 i Högsby. Han bor i en villa på 84 kvm . Där har han bott i 10 år och 214 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Malek Alhussein?

Vad tjänar Malek?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Maleks
Kreditstatus?

Nyfiken på Maleks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Slånstigen 3

Latitud: 57.160063   |   Longitud: 16.038715

Registrerat på adressen


Slånstigen 3
579 31 Högsby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Malek kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Malek hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Maleks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 84 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Malek har inga bolagsengagemang


Mer om Malek


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

59 år (och 151 dagar)

Födelsedag

02 februari (en tisdag om 214 dagar)

Födelsedatum

1967-02-02 (en torsdag för 21 701 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 214 dagar (en tisdag)

Malek Alhussein är 59 år och bosatt på Slånstigen 3 i Högsby. Han bor i en villa på 84 kvm . Där har han bott i 10 år och 214 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 579 31, är medelinkomsten 339 958 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,32 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Högsby där Malek ingår. Maleks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Malek bor tillsammans med 2 personer: Diana Alhussein , Makia Alshahad . Han är gift med Makia Alshahad .

Malek fyller 60 år om 214 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 214 dagar (en tisdag).

Malek har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Malek i Sverige Malek Umdi Mahmoud i Malmö, Malek Abdi i Angered och Malek Finn Khan i Stockholm.

Informationen om Malek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Malek Alhussein