7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Bror Erik Klas Ferngren
Årsinkomst: Kolla Bror Erik Klas lön anonymt
Personnummer: 19670204-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 4 februari 1967
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 5 oktober
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Bror Erik Klas Ferngren
Förnamn: Bror Erik Klas
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ferngren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-07-30
Gatuadress: Franklandsvägen 31
Postnummer: 168 53
Postort: Bromma
Församling: Bromma församling (018027)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Bror Erik Klas Ferngren är en 59 årig man och bosatt på Franklandsvägen 31 i Bromma. Hans bostad är en villa på 86 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 338 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Franklandsvägen 31
Registrerat på adressen
168 53 Bromma
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bror Erik Klas kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bror Erik Klas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bror Erik Klas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 86 kvm
Byggår: 1937
Bolagsengagemang | 0 st
Bror Erik Klas har inga bolagsengagemang
Mer om Bror Erik Klas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 149 dagar)
Födelsedag
04 februari (en torsdag om 216 dagar)
Födelsedatum
1967-02-04 (en lördag för 21 699 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 216 dagar (en torsdag)
Bror Erik Klas Ferngren är en 59 årig man och bosatt på Franklandsvägen 31 i Bromma. Hans bostad är en villa på 86 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 338 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Bror Erik Klas bostadsområde, på postnummer 168 53, är 647 683 kr per år och 1,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Bror Erik Klas ingår. Bror Erik Klas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 117.
Förutom Bror Erik Klas bor också Petra Zetterberg Ferngren på adressen. Där har hon bott i 16 år och 338 dagar sedan hon först registrerades där den 30 juli 2009. Bror Erik Klas är gift med Petra Zetterberg Ferngren .
Bror Erik Klas nästa födelsedag är om 216 dagar då han fyller 60 år. Hans namnsdag är om 94 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 216 dagar (en torsdag).
Namnet Bror är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet bror'.
Bror Erik Klas har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bror Erik Klas i Sverige Bror Boije i Lerberget, Erik Liew i Västervik och Klas Drugge Eklöf i Charlottenberg.
Informationen om Bror Erik Klas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bror Erik Klas Ferngren
Var bor Bror Erik Klas?
Hur gammal är Bror Erik Klas?
Bror Erik Klas Ferngren är 59 år gammal och föddes den 4 februari 1967. Han fyller 60 år den 4 februari.
Har Bror Erik Klas några bolagsengagemang?
Bror Erik Klas har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bror Erik Klas några fordon?
Är Bror Erik Klas gift?
Bror Erik Klas är gift med Petra Zetterberg Ferngren.
Vilket telefonnummer har Bror Erik Klas?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bror Erik Klas.
Vilket stjärntecken har Bror Erik Klas?
Bror Erik Klas har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Bror Erik Klas folkbokförd?
Bror Erik Klas Ferngren är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Bror Erik Klas?
Bror Erik Klas Ferngren tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Bror Erik Klas?
Bror Erik Klas Ferngren tillhör Bromma församling.