7 645 358 deklarationer är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 645 358 deklarationer är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2025-07-10

Stephen Frederick Tedford

Årsinkomst: Kolla Stephens lön anonymt

Personnummer: 19670313- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 13 mars 1967

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Stephen Frederick Tedford

Förnamn: Stephen Frederick

Tilltalsnamn: Stephen

Efternamn: Tedford

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-11-26

Gatuadress: Voxnegränd 1 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 128 43

Postort: Bagarmossen

Distrikt: Skarpnäck

Församling: Skarpnäcks församling (018036)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Stephen

Stephen Frederick Tedford är en 58 årig man som bor på Voxnegränd 1 lgh 1101 i Bagarmossen. Hans bostad är en bostadsrätt med 2 rum på 54 kvm. Han flyttade in på adressen den 26 november 2011 och har sammanlagt bott där i 13... Läs mer om Stephen

Informationen om Stephen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stephen Tedford?

Vad tjänar Stephen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stephens
Kreditstatus?

Nyfiken på Stephens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Voxnegränd 1 lgh 1101

Latitud: 59.27438   |   Longitud: 18.13297

Registrerat på adressen


Voxnegränd 1 lgh 1101
128 43 Bagarmossen

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 33050 hundar registrerade.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stephens kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stephens hemkommun Stockholm. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Stephen har inga bolagsengagemang


Mer om Stephen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 119 dagar)

Födelsedag

13 mars (en fredag om 246 dagar)

Födelsedatum

1967-03-13 (en måndag för 21 304 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 246 dagar (en lördag)

Stephen Frederick Tedford är en 58 årig man som bor på Voxnegränd 1 lgh 1101 i Bagarmossen. Hans bostad är en bostadsrätt med 2 rum på 54 kvm. Han flyttade in på adressen den 26 november 2011 och har sammanlagt bott där i 13 år och 228 dagar. Han har inte någon särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Stephens bostadsområde, på postnummer 128 43, är 356 441 kr per år och 5,21% av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Stephens ingår. Stephens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 182.

Stephen bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Stephen är inte gift.

Stephens nästa födelsedag är om 246 dagar då han fyller 59 år. Hans namnsdag är om 169 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 1 år och 246 dagar (en lördag).

Stephen har inga bolagsengagemang. På hans adress finns inga bolag registrerade.

De tre mest eftersökta Stephen i Sverige det senaste kvartalet är Stephen Jerand i Östersund, Stephen Olsson i Gärds Köpinge och Stephen Schad i Uppsala.

Informationen om Stephen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.