7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Sergiy Doroshenko
Årsinkomst: Kolla Sergiys lön anonymt
Personnummer: 19670324-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 24 mars 1967
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Sergiy Doroshenko
Förnamn: Sergiy
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Doroshenko
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-06
Gatuadress: Järnvägsgatan 45 lgh 1714
Våning & dörr: 7 våningen, dörr 14 från vänster
Postnummer: 252 18
Postort: Helsingborg
Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sergiy Doroshenko är en 59 årig man och bosatt på Järnvägsgatan 45 lgh 1714 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 6 juni 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 26 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Järnvägsgatan 45 lgh 1714
Registrerat på adressen
252 18 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2011-01-24 (15 år) Ägare Tatjana Kravtsenko Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2011-01-24 (15 år) | Tatjana Kravtsenko | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sergiy kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sergiy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sergiys bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 76 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Sergiy har inga bolagsengagemang
Mer om Sergiy
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 100 dagar)
Födelsedag
24 mars (en onsdag om 265 dagar)
Födelsedatum
1967-03-24 (en fredag för 21 650 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 265 dagar (en onsdag)
Sergiy Doroshenko är en 59 årig man och bosatt på Järnvägsgatan 45 lgh 1714 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 6 juni 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 26 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sergiys bostadsområde, på postnummer 252 18, är 287 794 kr per år och 13,13 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Sergiys ingår. Sergiys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Sergiy bor tillsammans med 3 personer: Tatjana Kravtsenko , Erik Jevgenij Kravtsenko , Alexander Avitan . På adressen finns också en hund registrerad som Sergiy inte är ägare till. Sergiy är gift med Tatjana Kravtsenko .
Sergiys nästa födelsedag är om 265 dagar då han fyller 60 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 265 dagar (en onsdag).
Sergiy har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sergiy i Sverige Sergiy Balynskyy i Skärholmen, Sergiy Gordon i Saltsjöbaden och Sergiy Eriksson i Huskvarna.
Informationen om Sergiy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sergiy Doroshenko
Var bor Sergiy?
Hur gammal är Sergiy?
Sergiy Doroshenko är 59 år gammal och föddes den 24 mars 1967. Han fyller 60 år den 24 mars.
Har Sergiy några bolagsengagemang?
Sergiy har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sergiy några fordon?
Är Sergiy gift?
Sergiy är gift med Tatjana Kravtsenko.
Vilket telefonnummer har Sergiy?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sergiy.
Vilket stjärntecken har Sergiy?
Sergiy har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Sergiy folkbokförd?
Sergiy Doroshenko är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Sergiy?
Sergiy Doroshenko tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Sergiy?
Sergiy Doroshenko tillhör Helsingborgs Gustav Adolfs församling.