7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Curt Roger Gingsjö
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19670327-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 27 mars 1967
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Curt Roger Gingsjö
Förnamn: Curt Roger
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Gingsjö
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Slimminge 610
Postnummer: 274 92
Postort: Skurup
Församling: Villie församling (126412)
Kommun: Skurup (1264)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Gingsjö är 59 år gammal och bor på Slimminge 610 i Skurup. Hans bostad är en villa på 74 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Slimminge 610
Registrerat på adressen
274 92 Skurup
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 3 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2022-06-20 (4 år) Ägare Christina Elisabeth Gingsjö Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2022-06-20 (4 år) | Christina Elisabeth Gingsjö | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2025-01-04 (1 år) Ägare Christina Elisabeth Gingsjö Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2025-01-04 (1 år) | Christina Elisabeth Gingsjö | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2021-04-13 (5 år) Ägare Christina Elisabeth Gingsjö Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-04-13 (5 år) | Christina Elisabeth Gingsjö | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 74 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 96 dagar)
Födelsedag
27 mars (en lördag om 269 dagar)
Födelsedatum
1967-03-27 (en måndag för 21 646 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 269 dagar (en lördag)
Roger Gingsjö är 59 år gammal och bor på Slimminge 610 i Skurup. Hans bostad är en villa på 74 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 274 92, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 380 939 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,80 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Skurup där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.
Roger bor tillsammans med 2 personer: Elise Gingsjö , Christina Elisabeth Gingsjö . Det finns också 3 hundar i bostaden. Roger är gift med Christina Elisabeth Gingsjö .
Roger har namnsdag om 336 dagar och nästa födelsedag inträffar om 269 dagar då han fyller 60 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 269 dagar (en lördag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Gingsjö
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Gingsjö är 59 år gammal och föddes den 27 mars 1967. Han fyller 60 år den 27 mars.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Christina Elisabeth Gingsjö.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Gingsjö är folkbokförd i Skurup kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Gingsjö tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Gingsjö tillhör Villie församling.