7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-16
Göte Hans-Olof Jonsson
Årsinkomst: Kolla Hans-Olofs lön anonymt
Personnummer: 19670423-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 23 april 1967
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 27 januari
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Göte Hans-Olof Jonsson
Förnamn: Göte Hans-Olof
Tilltalsnamn: Hans-Olof
Efternamn: Jonsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1997-10-01
Gatuadress: Åreparksvägen 13
Postnummer: 184 60
Postort: Åkersberga
Distrikt: Österåker-Östra Ryd
Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)
Kommun: Österåker (0117)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Hans-Olof
Hans-Olof Jonsson är en 59 årig man och bosatt på Åreparksvägen 13 i Åkersberga. Hans bostad är en villa på 111 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 oktober 1997 och har sammanlagt bott där i 28 år och 288 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Hans-Olof
Informationen om Hans-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Åreparksvägen 13
Registrerat på adressen
184 60 Åkersberga
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hans-Olof kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hans-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hans-Olofs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 111 kvm
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 |
Mer om Hans-Olof
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 84 dagar)
Födelsedag
23 april (en fredag om 281 dagar)
Födelsedatum
1967-04-23 (en söndag för 21 634 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 281 dagar (en fredag)
Hans-Olof Jonsson är en 59 årig man och bosatt på Åreparksvägen 13 i Åkersberga. Hans bostad är en villa på 111 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 oktober 1997 och har sammanlagt bott där i 28 år och 288 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Hans-Olofs bostadsområde, på postnummer 184 60, är 691 235 kr per år och 2,44 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Hans-Olofs ingår. Hans-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 73.
Hans-Olof bor tillsammans med 2 personer: Ida Lundell , Maria Lundell . Hans-Olof är gift med Maria Lundell .
Hans-Olofs nästa födelsedag är om 281 dagar då han fyller 60 år. Hans namnsdag är om 195 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 281 dagar (en fredag).
Namnet Göte är 'Nordiskt namn med bet. ’götisk man’'.
Hans-Olof har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Östgården I
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans-Olof i Sverige Hans-Olof Karlsson-Springare i Köping, Hans-Olof Troedsson i Mellbystrand och Hans-Olof Nilsson i Halmstad.
Informationen om Hans-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hans-Olof Jonsson
Var bor Hans-Olof?
Hur gammal är Hans-Olof?
Hans-Olof Jonsson är 59 år gammal och föddes den 23 april 1967. Han fyller 60 år den 23 april.
Har Hans-Olof några bolagsengagemang?
Hans-Olof har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Östgården I . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Hans-Olof några fordon?
Är Hans-Olof gift?
Hans-Olof är gift med Maria Lundell.
Vilket telefonnummer har Hans-Olof?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hans-Olof.
Vilket stjärntecken har Hans-Olof?
Hans-Olof har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Hans-Olof folkbokförd?
Hans-Olof Jonsson är folkbokförd i Österåker kommun.
Vilket län tillhör Hans-Olof?
Hans-Olof Jonsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Hans-Olof?
Hans-Olof Jonsson tillhör Österåker-Östra Ryds församling.