7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Anna-Lena Näslund
Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt
Personnummer: 19670429-
Ålder: 59 år
Födelsedag: 29 april 1967
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Anna-Lena Näslund
Förnamn: Anna-Lena
Tilltalsnamn: Anna-Lena
Efternamn: Näslund
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-06-01
Gatuadress: Torsvägen 6
Postnummer: 451 75
Postort: Uddevalla
Distrikt: Herrestad
Församling: Herrestads församling (148510)
Kommun: Uddevalla (1485)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Anna-Lena
Anna-Lena Näslund är en kvinna på 59 år som bor på Torsvägen 6 i Uddevalla. Anna-Lenas bostad är en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 11 år och 32 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Torsvägen 6
Registrerat på adressen
451 75 Uddevalla
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-08-14 (11 år) Ägare Anna-Lena Näslund Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-08-14 (11 år) | Anna-Lena Näslund | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anna-Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 125 kvm
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Anna-Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Anna-Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
59 år (och 65 dagar)
Födelsedag
29 april (en torsdag om 300 dagar)
Födelsedatum
1967-04-29 (en lördag för 21 615 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 300 dagar (en torsdag)
Anna-Lena Näslund är en kvinna på 59 år som bor på Torsvägen 6 i Uddevalla. Anna-Lenas bostad är en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 11 år och 32 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Anna-Lenas postnummer, 451 75, är medelinkomsten 403 843 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,82 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uddevalla där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.
Anna-Lena bor tillsammans med Ronny Näslund. Han är en 63 årig man som flyttade in den 1 juni 2015 och har bott där totalt 11 år och 32 dagar. På adressen finns en hund (som Anna-Lena är ägare till). Hon är gift med Ronny Näslund .
På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 60 år. Den inträffar om 300 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 300 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Anna-Lena har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna-Lena Näslund
Var bor Anna-Lena?
Hur gammal är Anna-Lena?
Anna-Lena Näslund är 59 år gammal och föddes den 29 april 1967. Hon fyller 60 år den 29 april.
Har Anna-Lena några bolagsengagemang?
Anna-Lena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anna-Lena några fordon?
Är Anna-Lena gift?
Anna-Lena är gift med Ronny Näslund.
Vilket telefonnummer har Anna-Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna-Lena.
Vilket stjärntecken har Anna-Lena?
Anna-Lena har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Anna-Lena folkbokförd?
Anna-Lena Näslund är folkbokförd i Uddevalla kommun.
Vilket län tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Näslund tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Näslund tillhör Herrestads församling.